Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Menjava pragov

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 39
Kraj : Kranj

Menjava pragov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Menjava pragov   Menjava pragov I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 4:53 am

Živjo,

je možno, da mi prilepite kakšno sliko ali vsaj napišete, na katerem delu ste varili pravove, najbolj me zanima del, kjer je vhod v avto in spodnji del pod pragom. Jaz sem se včeraj lotil menjave pragov pa sem imel kar nekaj težav, saj je očitno novi prag narejen bolj površno in imam spodaj kar velik razmak med vrati in pragom. Ne vem ali je to pri vseh tako pa je potem potrebno prilagoditi. Ker je spdoaj pri novem pragu kar visok rob za odvajanje vode me zanima, ali ga je potrebno kaj zakriviti navzgor ko ga povariš, ali ga kar odrežeš?


Hvala in lp,
Dragan
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

Menjava pragov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Menjava pragov   Menjava pragov I_icon_minitimeČet Mar 01, 2012 12:28 pm

Brez zamere ma te ne razumem. A lahko dodaš kako sliko? drugače pa si poglej na spodnji povezavi če ti kaj prav pride:

https://ficofan.forumotion.net/t434-obnova-fico-letnik-1976

Glede kvalitete pragov pa, noben prag ne paše 100% vsakega je potrebno prilagodit!
Nazaj na vrh Go down
 
Menjava pragov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Menjava delov karoserije

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Naredil sam-
Pojdi na: