Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Menjava delov karoserije

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 39
Kraj : Kranj

Menjava delov karoserije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Menjava delov karoserije   Menjava delov karoserije I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 11:51 pm

Živjo,

zanima me vaše mnenje in sicer na priloženi sliki sem označil z belo liso prostor, kjer je bi Fičko udarjen pa ga je prejšnji latnik nekaj kital vendar je tolko kita, da je vse odstopilo in popokalo, ker je kit nanašal kar na rjo. Zanima me sledeče, ali lahko ta del ven izrežem in od kakšnega drugega fičkota in nazaj notri dam enak kos ter povarim. Rezal bi nekje na polovici stebrička (na sredini zadnje bočne šipe) pa spodaj čisto do podna oz do tam, kjer pride nov prag, ker bom tukaj menjal tudi prag. Izrezal bi le del pločevine, ki je bila kitana vendar je tudi stebriček poškodovan pa ne vem ali je to pametna ideja glede rezanja in zamenjave kar se tiče varnosti, saj pri stebričkih nastanejo velike sile in me malo skrbi ko pride do treslajev da bo kaj odstopilo. Rad pa bi, da je avto čim bolj originalen po obnovi.

Menjava delov karoserije 1

Hvala in lp,
Dragan
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Menjava delov karoserije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Menjava delov karoserije   Menjava delov karoserije I_icon_minitimePet Nov 11, 2011 12:03 pm

Pozdravljen!
Glej kar se tiče menjave stebrička oz. celega boka ne vidim nobenega problema glede kvalitete pa je od tebe odvisno kako boš stvar speljal! glede varnosti pa je vseeno, ker pri fičkotu je ni kaj dosti!
Drugač pa kaj naj rečem pripelji pa ti naredim Very Happy
Nazaj na vrh Go down
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 39
Kraj : Kranj

Menjava delov karoserije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Menjava delov karoserije   Menjava delov karoserije I_icon_minitimePet Nov 11, 2011 12:12 pm

Živjo, na tem forumu spodaj si lahko začasno ogledate prispevek za zamenjavo tega dela in pa seveda slike od mojega avta ter bolj podrobno kaj je potrebno narediti. Ko bom imel čas bom slike pripel tukaj ter kako sem vse skupaj naredil.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Menjava delov karoserije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Menjava delov karoserije   Menjava delov karoserije I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Menjava delov karoserije
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Menjava pragov
» P: Nekaj delov
» rabim nekaj delov
» Veliko rabljenih delov
» Prodam zastavo fičo 750/850 in veliko delov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Naredil sam-
Pojdi na: