Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

Podarim!!!

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Število prispevkov : 1141
Kraj : Žalec

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeČet Jun 25, 2009 5:48 am

No tu bi lahko objavili kakšen oglas na temo podarim, vsi vemo da so cene delov visoke vendar verjamem da ima velika večina veliko delov doma po več komadov sploh kakšne rabljene tako sem se odločil da jaz za začetek kaj podarim.

In sicer članu ficofan foruma podarim gume za zimo za na zadnjo haubo v črni barvi......

Kdor se bo prvo javil je njegovo.....

Da to zadevo podarim sem se odločil ker imam 3 komplete od tega 1 komplet novih in jih imam že tako preveč....

Upam da se bo še kdo našel da kaj podari ( z tem si lahko tudi določene dele z skupnimi močmi izmenjamo)

lp Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
najed

Število prispevkov : 59
Kraj : Bohinjska Bistrica

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 2:21 am

Jaz imam v več komadih zajle za zaug (vsaj mislim da so za zaug), tako da če kdo rabi, ene 3 imam odveč.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeČet Avg 06, 2009 2:48 am

No mi je všeč da je še kdo mal pobrskal in ima kaj odveč za fička po več komadov in bi komu podaril , morem še tud jst mal pogledat imam nekaj zadev preveč na rezervi.

Če še ima kdo kaj naj se javi, sem prepirčan da se bo našel kdo ki mu bo zadeva prov prišla in bo presrečen.

lp Alen
Nazaj na vrh Go down
muri

Število prispevkov : 45

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 2:01 pm

In sicer članu ficofan foruma podarim gume za zimo za na zadnjo haubo v črni barvi......

sva se o tej gumi midva pogovarjala pri banetu?

jaz bom mel kar nekaj luči in razteznih posod,vartnostnih pasov itd za podariti ampak najprej moremo avto končati potem pa objavim tukaj seveda če še ni tema zastarala.

LP
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 2:01 pm

sva se o tej gumi midva pogovarjala pri banetu?

jaz bom mel kar nekaj luči in razteznih posod,vartnostnih pasov itd za podariti ampak najprej moremo avto končati potem pa objavim tukaj seveda če še ni tema zastarala.

LP
Nazaj na vrh Go down
colD000

Število prispevkov : 60

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 2:13 pm

Če smem vprašat, kakšna guma bi naj to bila in kaj pomaga ker nimam pojma :p Pač, če bi bil starejši bi se mogoče bolj razumel v fičeke...
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Nov 30, 2010 2:37 pm

colD000 je napisal/a:
Če smem vprašat, kakšna guma bi naj to bila in kaj pomaga ker nimam pojma :p Pač, če bi bil starejši bi se mogoče bolj razumel v fičeke...

se opravičujem za dve objavi sem nekaj narobe klikno očitno scratch

ta guma pride na zanjo havbo, čez reže, da se avto ne hladi tako.

mi pa je čudno, da sem se prvi javil po tolikem času Smile pa še jaz se nebi če nebi točno to rabo na fičotu ker more bit kot je bil fotrov Smile

upam, da še ni stvar zastarala What a Face
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Dec 01, 2010 10:59 am

Nažalost sem te gume že podaril nekomu ..... imam pa še nekaj drugih....
Nazaj na vrh Go down
850

850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Dec 01, 2010 12:11 pm

Imam par črnih gum (zastava) in par belih tankih (fiat) za zadnjo haubo če koga zanima, simbolična cena 5 eur par.
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Dec 01, 2010 11:21 pm

850 je napisal/a:
Imam par črnih gum (zastava) in par belih tankih (fiat) za zadnjo haubo če koga zanima, simbolična cena 5 eur par.

jaz bi rabil ampak morejo biti dobre ker delamo fičota za abrahama in more bit brez napak.
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimePet Dec 17, 2010 4:21 am

[quote="850"]Imam par črnih gum (zastava) in par belih tankih (fiat) za zadnjo haubo če koga zanima, simbolična cena 5 eur par.

kaj si mogoče že preveril? jaz bom to v kratkem rabil in ker si reko, da jih imaš sem nehal drugje iskat.
Nazaj na vrh Go down
najed

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimePon Jan 24, 2011 10:57 am

Podarim sledeče:

Nisem siguren, če delata..
Podarim!!! Slika-009

Podarim!!! Slika-010

Nazadnje urejal/a najed Sre Jan 26, 2011 11:39 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimePon Jan 24, 2011 11:32 pm

ogledalo in luč bi se javil, če podariš saj sem dal luč poškodovano ogledalo pa sem takšno iskal pol leta in ga nisem našel. luč samo če je zadnja leva drugače ne rabim
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimePon Jan 24, 2011 11:36 pm

850 je napisal/a:

zdaj komaj vidim, da si za 100% dvignil ceno Razz
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 2:58 am

Evo danes dobil en klic ... gospod podari stekla za fička z tesnili - zadeve so rabljene... če koga zanima naj ga pokliče na gsm: 030377336 Vasja
Nazaj na vrh Go down
najed

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 5:45 am

muri je napisal/a:
ogledalo in luč bi se javil, če podariš saj sem dal luč poškodovano ogledalo pa sem takšno iskal pol leta in ga nisem našel. luč samo če je zadnja leva drugače ne rabim

Po pravici povedano - moram preverit Wink Sporočim. Ogledalo tudi ni v najboljšem stanju, ker sem ga našel na enem podstrešju in je že nekdo nekaj "rihtal" ... Zato ga tudi dam zastonj, mogoče pride prav...
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 6:02 am

najed je napisal/a:
muri je napisal/a:

Po pravici povedano - moram preverit Wink Sporočim. Ogledalo tudi ni v najboljšem stanju, ker sem ga našel na enem podstrešju in je že nekdo nekaj "rihtal" ... Zato ga tudi dam zastonj, mogoče pride prav...

ok
Nazaj na vrh Go down
najed

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 2:49 pm

Sem preveril, luč je leva, če te še zanima.
Nazaj na vrh Go down
850

850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 4:10 pm

Podarim peno naslonjala sprednjega sedeža za fičota novejši tip, en komad, ista za levi in desni sedež, lepo ohranjena...
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeTor Jan 25, 2011 11:03 pm

najed je napisal/a:

seveda me samo zanima me še če gre grlo vzeti ven ker je drugačen način kot imam jaz pripravljeno, nebi rad nekaj vzel kaj mi ne paše drugemu pa bi lahko prav prišlo
Nazaj na vrh Go down
najed

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Jan 26, 2011 1:39 am

muri je napisal/a:
najed je napisal/a:

seveda me samo zanima me še če gre grlo vzeti ven ker je drugačen način kot imam jaz pripravljeno, nebi rad nekaj vzel kaj mi ne paše drugemu pa bi lahko prav prišlo

Ne vem, kaj točno rabiš. Lahko pošljem, ker gre drugače v smeti.
Nazaj na vrh Go down
JaniV

JaniV

Število prispevkov : 115

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Jan 26, 2011 1:44 am

muri ko ga dobiš pridi k meni bova zamenjala za novi tip, ker je to stari tip.

Lahko pa prideš tudi brez ti bom enega dal.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Jan 26, 2011 1:45 am

Ta zadnja luč je leva in je za stari tip fička reklca oz je še italijanska saj piše gor antisimo .... če jo misliš stran vreč potem jo prinesi danes zraven ....

Muri grlo negre ven ker so različni kontakti na elektriki in tudi samo ohišje luči je drugače narejeno .... paše tudi na novejšga fička ampak moreš predelati kontakte na elektriki..

lp Alen
Nazaj na vrh Go down
najed

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Jan 26, 2011 2:17 am

Evo zadnja ponudba za luč Wink

Imam jo danes s sabo, @muri prosim sporoči ali boš vzel. Drugače gre danes k Alenu...
Nazaj na vrh Go down
muri

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitimeSre Jan 26, 2011 3:02 am

@janiv ok hvala, ampak najprej avto damo za abrahama to je že to soboto potem pa še odstranimo kakšno skrito napako se potem oglasim za luč.

odstopim luč Alenu saj njemu paše original in jo verjetno bolj potrebuje kot jaz.

bi te pa prosil za ogledalo ker sem res iskal takšno potem pa kupil novo ki se obesi že ob samem vžigu avtomobila pa še ekasto je Smile

LP
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

Podarim!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim!!!   Podarim!!! I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

Podarim!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next