Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963

Go down 
AvtorSporočilo
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963   Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 12:05 pm

Evo našel sem slike fička katerega je vozil moj dedi, ta fičko je bil 6 fičko v Žalcu in prvi fičko v Žalcu bež barve. Dedi je takrat imel 25 let bil mu je to prvi avto in kot je iz slik razvidno kot je bila včasih navada so ga močno kranclali z raznimi dodatki Smile Po pripovedovanju je bil fičko še v tisti seriji ki je imel še fiat motor in fiat školjko vendar je imel že zastava embleme.

Zvozil mu je skupaj materiala za celo hišo itd... služil mu je dobro sam pravi da mu je kmalu ko ga je kupil začel že rjaveti Smile

slike:

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0101

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0102

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0103

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0104

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0105

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0106

In še dedi in njegov fičko.....

Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963 Jun0107


Nekaj zadev iz fička so še pri hiši npr. na sliki ki je slikan od znotraj je na armaturki števec za kilometre in ter radio ( sedaj je v rdečem še igra), puščice iz zavesic za blato,nedolgo nazaj pa so doma bili še brki a jih je dedi vrgel stran ker si ni mislil da bom še jaz kdaj imel fička.

Vse te stavri ki so še doma iz tega fička bojo deležne fička ki čaka doma na obnovo ni rano isti letnik je pa z kontra vrati in prav tako je bil v originalu bež.

http://www.ficofan.com/zastava-750---reklc

Tako bo spomin večno živel Smile


Prosim vas samo da slik ne kopirate in posredujete naprej jih ne želim videti na kakšni drugi strani. Hvala za razumevanje!

lp Admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
 
Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» moj fičko l.1963
» Evo še mojega...
» Zastava 750sc 1978
» Obnova mojega fička Zastava 750-Reklc
» moj fičko

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Predstavitev vaših fičkov-
Pojdi na: