Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 lep pozdrav ljubiteljim fičkov

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
ficek

ficek


Število prispevkov : 4
Join date : 19/04/2009

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 3:38 pm

Živijo,
sem David in prihajam iz okolice Domžal. Predstavil bi še moje premoženje Very Happy FIČKOTA 750L l.85. Pričakujem pa še naraščaj in to bo fiček stari tip. Samo čakam, da se bo pokazala priložnost... Če vseste mogoče za dobrega oz. poceni fička, mi sporočite...

Lepo se imejte, se vidmo in dobr vozite svoje fičke...
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 12:18 am

Dobrodošel med nami, pokaži malo svojega fička da vidimo kako zgleda Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
ficek

ficek


Število prispevkov : 4
Join date : 19/04/2009

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 3:50 am

Bom objavil takoj samo, da naredim kakšno dobro fotko bounce . Moram ga zrihtam še notri...(je še v podrtem stanju) Embarassed ...
Nazaj na vrh Go down
drobni98

drobni98


Število prispevkov : 50
Join date : 17/04/2009
Kraj : Črna na Koroškem

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 5:31 am

Živjo David.Mislim da poceni fička v odličnem stanju skorajda neboš dobil sicer pa odvisino kolk si pripravljen za njega odštet!Cene pa pomoje tak veš kake so ......Malo dnarja veliko dela veliko denarja malo dela na njem Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 12:33 pm

Pozdravljen med nami, ta starega fička boš težko dobil ,dobrega še težje ,poceni pa sploh ne (če pa boš slučajno kje kakega našel ga pa takoj kupim) Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
ficek

ficek


Število prispevkov : 4
Join date : 19/04/2009

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 2:27 pm

OKEJ TI POVEM Very Happy Very Happy Very Happy Ja sej jaz to vem, da ga je težko najti dobrega oz. poceni starega fička. Upam, da ga bom saj do zime nekje našel. In potem rokave zavihat in v akcijo...Mal mi boste pa pomagali ane Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 3:30 pm

Pozdravljen!

Seveda ti bomo pomagali zato smo tukaj!karkoli te zanima vprašaj!
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 11:45 pm

Z malo sreče mogoče najdeš kaj dobrega za malo denarja, tako je padla meni sekira u med ko sem kupil mojga tastarga fička. Se še najde tu pa tam kaj dobrega za poceni vendar ti priporočam da redno spremljaš oglasnike tudi po 2 na dan, ker če pride kaj dobrega gre takoj. Fički so postali iskana roba Very Happy

lp admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





lep pozdrav ljubiteljim fičkov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav ljubiteljim fičkov   lep pozdrav ljubiteljim fičkov I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
lep pozdrav ljubiteljim fičkov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Forum posvečen ljubiteljim fičkov
» Lep pozdrav vsem ljubiteljev FIČKOV
» SREČANJE FIČKOV NA ŠIROKEM
» Srečanje fičkov v Zagorju
» Galerija slik fičkov.......

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Spoznajmo se-
Pojdi na: