Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Srečanje članov Ficofan foruma

Go down 
+6
fan
jaka
mustang289
Alfista147
pANZEr
Admin-ficofan
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 1:40 am

alfista147 jaz sm kr odprl novo temo da bojo tudi drugi vedeli o čem gre stvar.

In sicer alfista147 je predlagal da bi naredili kakšno neformalno srečanje forumašov, se nekje dobili, kam popeljali in tam nekaj pojedli in spili, skratka naredili bi si skupni lep dan.

Kdor še nima obnovljenega vozila ali 101-ko, fička ali fičo kombi se bo našel kakšen prostor v kakšnem avtu da se bo lahko zraven popeljal.


No zdej pa k stvari:

Zbiramo ideje : (nato bomo skupno določili datum da bo vsim odgovarjal, ter druge podrobnosti)

Kam bi se popeljali ???? Ideje prosim ????


In kdo vse je zainteresiran za to malo srečanje:

Član:
1. admin-ficofan
2. .......
3. .......
4. .......
5. .......


lp admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
pANZEr

pANZEr


Število prispevkov : 12
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 5:52 am

1. admin-ficofan
2. panzer

sem za, sploh če bo destinacija zanimiva
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 9:03 am

1. admin-ficofan
2. panzer
3. alfista147


se mi ne sanja kam bi lahko šli samo če je možno ne preveč daleč ker je drug dan muka vsaj zame je bila ko sem prišel iz celja.nekam da je za vse relativno blizu! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 9:38 am

No bom jaz podal eden predlog, glede nato da je alfista147 predlagal to srečanje bi mogoče mi prišli v tvoje konce ti pa bi nas popeljal nevem po tvojih krajih nam pokazal kakšno znamenitost nato pa nam pokazal še kakšno dobro uštarijo, kjer se lepo skupaj najemo i kaj popijemo ter udarmo kakšno debato Smile

Nevem kakšen mesec po tem srečanju pa naredimo isto zadevo vendar v drugem kraju drugi član foruma, nam pokaže znamenitost njegovega kraja.Ob enem lep izlet malo vidimo Slovenijo katera je mala vendar še nismo videli vsega kar ponuja.

To je eden izmed predlogov, želim da še drugi povejo svoje.

Če se odločimo za to varijanto vsak enkrat na vrsti ali po parih če ste blizu doma se jaz in Panzer, ker sma skor soseda zavežema za naslednjo tako srečanje.

lp admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
mustang289




Število prispevkov : 152
Join date : 24/04/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 10:18 am

Kje pa so ti konci? Jest sm vedno za, s cajtam je pa tko tko kdaj. Dejte predloge in se bomo uskladil.
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 12:36 pm

Jst sm zravn, kamrkol že gremo, dlje k je raj vidm ... cheers
Nazaj na vrh Go down
fan

fan


Število prispevkov : 15
Join date : 17/01/2009
Kraj : Ljubljana

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 1:41 pm

Pozdravljeni

1. admin-ficofan
2. panzer
3. alfista147
4. fan

Seveda sem za

Lep pozdrav
Nazaj na vrh Go down
http://www.zavorniservis.com
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 2:08 pm

1. admin-ficofan
2. panzer
3. alfista147
4. fan
5. jure.abarth
cheers bounce Twisted Evil Very Happy albino jocolor
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeTor Maj 19, 2009 2:14 pm

jst sem za lahko pridete dol malo na kras pa vam kaj pokaževa jaz pa moja vančka.predlagajte datum jaz predlagam da je to sobota katera pa povejte vi sami!že vidm da bo lepo! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 12:16 am

Če se vsi ostali strinjajo imam prvo destinacijo Very Happy meni bi tudi bolj sobote pasale datum pa povejte ????jaz imam skoraj vedno čas saj sem študent Very Happy

lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
ficofanka

ficofanka


Število prispevkov : 3
Join date : 12/01/2009
Age : 38
Kraj : Celje

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 3:59 am

Tudi jaz sem zraven vendar kot sovoznik Very Happy

1. admin-ficofan
2. panzer
3. alfista147
4. fan
5. jure.abarth
6.Jaka
7. Ficofanka
Nazaj na vrh Go down
samo




Število prispevkov : 50
Join date : 25/03/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 4:18 am

odlična ideja tut mene štejte zram

povejte kdaj če bo čas bomo pa še vidl ka sm uglavnem na šihtu u sobota
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 3:51 pm

pozdravljeni vsi skupaj!

imam 1. predlog kam bi šli ko pridete k meni na kras!


Pridete do mene v Lokev gremo na kavo in pol:
se peljemo v štanjel tam si ogledamo grad in park(bom vprašal za voden ogled)
potem se peljemo v lipico (po vaši želji lahko vprašam za voden ogled samo baje je drago!)iz lipice gremo nazaj v Lokev kjer bomo pojedli v gostilni kateri (se morem še odločit)nato si ogledamo še pršutarno lokev po ogledu gremo lahko še v vojaški muzej ki je tudi v lokvi za konec če bo še kdo lačen gremo lahko še na pico in kar je najbol pomembno naredimo kako skupinsko sliko pred našim gasilski domom! in seveda vam ga lahko tudi razkažem. Very Happy

To je trenutna ideja lahko še kaj dodamo odvisno od časa imamo še veliko zanimivih stvari a jih lahko pustimo za naslednjič.
to je prvi predlog karkoli vas moti ali vas ne zanima in zanima mi prosim povejte, da spremenim! Very Happy Very Happy Very Happy

lp.Alfista147
Nazaj na vrh Go down
mustang289




Število prispevkov : 152
Join date : 24/04/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 11:32 pm

Sliš se dobr, sam u pršutarno me pa ne spravš!
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 11:41 pm

Torej:
1. admin-ficofan
2. panzer
3. alfista147
4. fan
5. jure.abarth
6. Jaka
7. Ficofanka
8. samo
9. mustang289

Tvoj predlog mi je zelo ušeč čeprav sem že velikokrat bil v Lipici pa ni problema vedno je kaj novega za videt.

Bilo bi tudi super nevem da bi mi končali našo srečanje tam nekje okoli 15.00-16.00 da ne pridemo po temi domov.Mogoče še to malo časovno splaniraš kdaj bi mogli biti pri tebi itd....

Drugač pa super zamisel Very Happy se že veselim

Mustang289 boš ta čas ko bomo v pršutarni mirkal fička Wink

lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
fan

fan


Število prispevkov : 15
Join date : 17/01/2009
Kraj : Ljubljana

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeČet Maj 21, 2009 1:33 pm

Pozdravljeni

Super. Meni je načeloma vseeno katero soboto.

"alfista147"
Super program. Ali je vojaški muzej še zmeraj v stolpu?

Lep pozdrav
Nazaj na vrh Go down
http://www.zavorniservis.com
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSob Maj 23, 2009 3:28 pm

tole bi se dal zment ja, sploh pršutarna me vleče na kras...komaj čakam da pade datum in da se dobimo pa skupaj preživimo lep fičkarski dan... Pa tud če gremo po temi domov ni nič narobe, sej mamo luči... midva z Ines sva zdele pršla domov s fičotom brez problema...
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeSob Maj 23, 2009 3:53 pm

No glede na to da noče nihče predlagat datuma sem se odločil da ga jaz in se pravi 20.06.2009 a vam bo prav? bi pa prosil vse če mi lahko sporočite kolk vas bo kot vidim se vas je prijavilo 9 članou sepravi da lahko računam 18 ljudi pa mal rezerve no upam da vam datum ustreza? Very Happy če vam ne mi sporočite čimprej in sicer na tel.št. 031 309 413 med tednom raje po 16:30 ker do takrat delam med vikendi pa kadarkoli za cene ogledou se nisem še pozanimal, nameravam naslednji teden!

no nekaj povezav:

Štanjel:
http://znamenitosti.kras-carso.com/stanjel.htm

Lipica:
http://www.lipica.org/

pršutarna Lokev:
http://www.prsutarna-lokev.si/

Vojaški muzej Lokev:
http://www.kras-carso.com/muzej/tabor/


to je za enkrat kako bo zgledalo časovno pa sporočim! Very Happy


LP.Alfista147
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 1:21 am

midva z Ines sva za! bounce
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 11:37 am

Ojla

Zelo lepo pripravljeno pohvala da si nam še malo internetnih strani prilepil, morem reči da komaj čakam da se skupaj popeljemo sicer na čaka dolga pot pa bomo že upam da kdo pozna staro cesto da se nebomo lovili itd....

Drugače dam mi ustreza, program je super nastavljen, vreme še mormo zrihtat Very Happy

Tako da jaz in ficofanka sma zravn Very Happy

Imam še idejo lahko zraven povabimo našega predsednika Zvoneta in njegovo ženo Ido, nista člana foruma bi pa pomoje z veseljem šla zraven.??????


lp Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 12:16 pm

Več ko nas bo bolš bo, drugače pa imam v sežani znanca, ki mi bo z veseljem povedal za staro cesto... drugače pa tudi sam dokaj dobro vem za pot, je pa par klančkov kjer bojo naše mašince globoko dihale in kuhale ''čaj''..hehe
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 1:11 pm

Alen!
Ni panike seveda lahko prideta brez problema!
glede vremena pa sem mislil da v primeru dežja odpade! Crying or Very sad pa še to če je mogoče bi bilo dobro da pridete k meni ob 8.00cca kje sem in zemljevid dodam!!!

Jaka!
Povem ti, da boš prišel brez problema sam pot bo dolga!Po stari cesti se vleče in vleče kot jutri ko bo pondeljek! Rolling Eyes


Vsi:
Če je mogoče bi bilo dobro, da pridete k meni 20.06.2009 ob 8.00

na zemljevidu pa sem tukaj:
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=lokev+210&tab=maps

in še verzija VIAMICHELIN:vtipkajte Lokev in vaš kraj pa vam bo jasno kje sen in pot tudi!
Mislim da ni preveč zahtevna! Very Happy
http://www.viamichelin.com
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 1:51 pm

Aha mi je jasno kje si, pot pa ni spet tako zelo dolga, za Alena in tiste iz štajerskega konca zna bit dolga, iz Ljubljane pa ne tako zelo... jst mislim, da bomo zmogli sej smo še mladi hehe bounce
Lahko si pa tud sposodm navigacijo pa nam bo lažje? Al pa če jo kdo slučajno ima?


Nazadnje urejal/a jaka Ned Maj 24, 2009 1:55 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 1:53 pm

To pa itak da smo mladi Smile
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 2:50 am

ojla Navigacijo imam jaz sam problem je nimam štekarja za polnilec v fičku Crying or Very sad


Kako smo sedaj z srečanjem alfista147?????


lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





Srečanje članov Ficofan foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje članov Ficofan foruma   Srečanje članov Ficofan foruma I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Srečanje članov Ficofan foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Srečanje članov ficofan foruma v mesecu Novembru 2010
» Srečanje članov foruma 7.11.09 v Domžalah
» Darilo vsakemu članu Foruma ficofan
» Pravilnik uporabe "ficofan"foruma
» Še en fičofan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Fičo srečanja-
Pojdi na: