Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Išče se oranžen fičo za en dan

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Tinka




Število prispevkov : 2
Join date : 07/05/2013

Išče se oranžen fičo za en dan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Išče se oranžen fičo za en dan   Išče se oranžen fičo za en dan I_icon_minitimeTor Maj 07, 2013 6:12 am

Pozdravljeni fičo fani!

Tudi sama sem ljubiteljica fičkov in vsakič, ko kakšnega zagledam mi zaigra srce. Vendar pa je v moji družini še ena fanica tega avtomobila, in sicer moja mama. Na fička ima namreč čudovite spomine, saj je bil to avto v katerem se je naučila voziti in je ravno ta avto povezan z ljubezensko zgodbo, ki traja še danes. Še vedno se z veseljem in zanesenostjo spominja dni, ko sta z očetom doživela čudovite trenutke ravno s fičkom (njena večna fraza: "Tisti fičko je bil res zakon.").
Ker fička na žalost že dolgo ni več v naši družini in bo mama v juliju - natančneje 8. julija, dopolnila okroglo obletnico in bi ji za rojstni dan rada pričarala nekaj utrinkov njene mladosti, se obračam na vas. Zelo bi bila namreč vesela, če bi ji lahko pričarala vožnjo spominov z oranžnim fičkom, zato me zanima ali je kdo izmed vas na ta dan pripravljen posoditi svojega fička. Pripravljena sem plačati tudi primerno ceno za izposojo. Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč.

Ps.: Oranžna barva avtomobila sicer ni najbolj nujna, je pa vsekakor zaželjena.


Lp Tina
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Išče se oranžen fičo za en dan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Išče se oranžen fičo za en dan   Išče se oranžen fičo za en dan I_icon_minitimeTor Maj 07, 2013 8:20 am

Pozdravljena

Zelo sem vesel ko vidim da je še kdo za nostalgijo in da želi obuditi spomine z fički..

Vendar dvomim da vam bo kdo sploh posodil fička, saj smo jih vsi z težkim trudom obnovili v njih vložili veliko časa in denarja in jih maxsimalno čuvamo...

Sam sem se že nekajkrat vozil slavljence, poroke itd. podobne dogodke, vendar je najem fička možen samo z voznikom- vsaj pri meni ...

Na voljo je npr. rdeč fičo

https://sites.google.com/site/ficofan/Home/voznja-z-fickom

LP Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Išče se oranžen fičo za en dan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Išče se oranžen fičo za en dan   Išče se oranžen fičo za en dan I_icon_minitimeTor Maj 07, 2013 12:20 pm

Igor Jakše iz foruma ima oranžnega fičota, mogoče bo pa pripravljen priskočit in popeljat slavljenca?
Nazaj na vrh Go down
Tinka




Število prispevkov : 2
Join date : 07/05/2013

Išče se oranžen fičo za en dan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Išče se oranžen fičo za en dan   Išče se oranžen fičo za en dan I_icon_minitimeSre Maj 08, 2013 11:40 am

Vesela bom vsakršne pomoči. Rdeči fičo bi seveda prišel prav, če pride v kompletu z voznikom, bom več kot zadovoljna, vem namreč kako težko je lasten avto spustit iz rok in ga predati v roke komu drugemu, pa tudi odgovornost je potem na meni veliko večja, tako da ja, voznik je vsekakor zaželjen zraven. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Išče se oranžen fičo za en dan Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Išče se oranžen fičo za en dan   Išče se oranžen fičo za en dan I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Išče se oranžen fičo za en dan
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Išče se rumeni fičko...
» Obnova mojega fička Zastava 750-Reklc
» fičo
» Fičo forum HR
» Obnova fiat 600

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: