Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 nakup fička

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
tomosakr




Število prispevkov : 3
Join date : 24/03/2013

nakup fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nakup fička   nakup fička I_icon_minitimeNed Mar 24, 2013 12:39 am

lep pozdrav usem skupaj
no že dlje časa mi je fičko zelo ušeč in ga mislim sedaj v kratkem kupit.v planu mam kupit fička za obnovo in ga nato sam obnovit no sedaj bi mel neki vprašanj
1.zanima me na kaj morem bit pozoren pri nakupu?
2.zanima me glede zahtevnosti šravfanja ker do sedaj mam samo izkušnje iz šravfanjem tomosovih mopedov
3.kako je z deli
4.ali je avto primeren za vsakdanjo uporabo
5.zanima me kaj je šipka točka na fičku (kaj se največktra okvari)
6.in kašni so stroški obnove (predvsem me zanima barvanje in peskanje)
ne mi zamert če sem kako neumno vn bleknu ker sem začetnik in še nism meu izkušenj za fički
hvala usem za odgovore
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

nakup fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nakup fička   nakup fička I_icon_minitimeNed Mar 24, 2013 11:42 pm

Pozdravljen

Na kratko predlagam da kupiš fička čim starejši letnik v kolikor ga imaš namen temeljito obnoviti, ter da je še po možnosti v prvi barvi ali nič delan. paziti moraš na sprednji most saj so tam radi pokali. Drugače z delim ni težav so pa cene tiste ki projekt ponesejo preko 5000 EUR seveda če želiš avto narediti v piko od A do Ž.

V kolikor se boš odločil za takšno obnovo fičko vsekakor ni za vsakdanjo uporabo ampak samo za nedeljske vožnje / srečanja itd....

Kaj se največkrat okvari??? dobro vprašanje- preprosto bom rekel skoz ga je treba šraufat ker se vedno kaj najde pa tudi če imaš vse novo na vozilu, povem iz lastnih izkušenj, drugače pa ni nekih okvar če se seveda zadeva v štartu porihtana in nato vzdrževana...

Upam da sem ti pomagal... če te še kaj zanima vprašaj..!
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
tomosakr




Število prispevkov : 3
Join date : 24/03/2013

nakup fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nakup fička   nakup fička I_icon_minitimePon Mar 25, 2013 5:15 am

Admin-ficofan je napisal/a:
Pozdravljen

Na kratko predlagam da kupiš fička čim starejši letnik v kolikor ga imaš namen temeljito obnoviti, ter da je še po možnosti v prvi barvi ali nič delan. paziti moraš na sprednji most saj so tam radi pokali. Drugače z delim ni težav so pa cene tiste ki projekt ponesejo preko 5000 EUR seveda če želiš avto narediti v piko od A do Ž.

V kolikor se boš odločil za takšno obnovo fičko vsekakor ni za vsakdanjo uporabo ampak samo za nedeljske vožnje / srečanja itd....

Kaj se največkrat okvari??? dobro vprašanje- preprosto bom rekel skoz ga je treba šraufat ker se vedno kaj najde pa tudi če imaš vse novo na vozilu, povem iz lastnih izkušenj, drugače pa ni nekih okvar če se seveda zadeva v štartu porihtana in nato vzdrževana...

Upam da sem ti pomagal... če te še kaj zanima vprašaj..!
res hvala za odgovor
zanimal bi me tudi okvirni stroški peskanja in barvanja (po možnosti v okolici domžal)

drugač pa še enkrat hvala za odgovor
Nazaj na vrh Go down
tomosakr




Število prispevkov : 3
Join date : 24/03/2013

nakup fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nakup fička   nakup fička I_icon_minitimeNed Jun 16, 2013 1:45 pm

živjo
zanima me če ima kdo kašno mnenje glede tega fičota
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7342011&show=1


lp matic
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





nakup fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nakup fička   nakup fička I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
nakup fička
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja fička
» Radkape za fička
» streha za fička
» Cokli za fička
» rabim fička

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: