Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 koliko stane fičko

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
McF




Število prispevkov : 1
Join date : 23/02/2011

koliko stane fičko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: koliko stane fičko   koliko stane fičko I_icon_minitimeSre Feb 23, 2011 12:10 pm

živjo!

zanimam se za nakup fičkota in me zanima kakšne so okvirne cene fičkov. Sprašujem zato, da bom lažje ocenil če je postavljena cena realna ali previsoka.
avto je dobro ohranjen in vozen.
Nazaj na vrh Go down
scelest1

scelest1


Število prispevkov : 76
Join date : 07/08/2010
Age : 35
Kraj : zagorje ob savi

koliko stane fičko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: koliko stane fičko   koliko stane fičko I_icon_minitimeČet Feb 24, 2011 1:09 pm

pozdravljen!

Če sklepam po sebi, je cena fička določena povsem individualno. Odvisno kolk časa in sredstev je bilo vloženih vanj (če govorimo o obnovljenem). Kar se pa tiče avtov ki so primerni za obnovo, je pa povsem odvisno od letnika, ohranjenosti, modela, navsezadnje tudi od tega, ali je v originalnem stanju.... Ko sem sam kupoval, sem iskal avto s komplet papirji, od lastnika, vse drugo ni blo tko pomembno. Bil je srednje ohranjen, motor je bil ok, karoserija pa letom primerna. Cena: 500€ (l.80, 750 LE)

Mogoče še kdo kej doda, popravi.. toliko z moje strani, pa veliko uspeha!
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

koliko stane fičko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: koliko stane fičko   koliko stane fičko I_icon_minitimeČet Feb 24, 2011 1:22 pm

Jst sm dal npr. za mojga 40000 sit, od prve lastnice, z vsemi dokumenti, srednje ohranjen...
Nazaj na vrh Go down
koto

koto


Število prispevkov : 17
Join date : 11/02/2011
Age : 35
Kraj : lukovica (imovica)

koliko stane fičko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: koliko stane fičko   koliko stane fičko I_icon_minitimeČet Feb 24, 2011 10:15 pm

Živjo,

poglej si malo po avto.net se jih nekaj prodaja pa malo primerjaj cene drugače pa se mi zdi, da majo cene tm od 400€ pa do 1000€ tako kot je bilo že rečeno odvisno od karakteristik avta.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





koliko stane fičko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: koliko stane fičko   koliko stane fičko I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
koliko stane fičko
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» moj fičko
» Naš fičko
» Fičko _ 850
» Moj fičko 78" in 101 73"
» Fičko ne vžge...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: