Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nastavitev fergazerja

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
DejanM

DejanM


Število prispevkov : 16
Join date : 04/10/2010
Age : 38
Kraj : Slovenska Bistrica

Nastavitev fergazerja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nastavitev fergazerja   Nastavitev fergazerja I_icon_minitimeNed Okt 17, 2010 9:25 am

Prosil bi nekoga, da bi mi razložil kako se nastavi fergazer. Ker mi ne laufa več tak lepo kot mi je. Hvala že v naprej.

Lp Dejan
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

Nastavitev fergazerja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nastavitev fergazerja   Nastavitev fergazerja I_icon_minitimeNed Okt 17, 2010 10:26 am

Tek motorja ni odvisen samo od fergazerja, precej je odvisno od platin in nastavitve vžiga...vse mal poglej...drgač pa maš na fergazerju nekje vijak, za nastavitev zmesi in ta vijak zategn do konca potem pa ga odvij za 1.5 obrata in to je prbližna nastavitev...
Nazaj na vrh Go down
DejanM

DejanM


Število prispevkov : 16
Join date : 04/10/2010
Age : 38
Kraj : Slovenska Bistrica

Nastavitev fergazerja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nastavitev fergazerja   Nastavitev fergazerja I_icon_minitimeNed Okt 17, 2010 11:43 am

Hvala, bom jutri mal pogledal. Če ima kdo kakšen postopek nastavitve vžiga bi bil zelo vesel. Nekaj v tem stilu bi bilo zelo priročno, verjetno ne samo zame. http://www.vwklub.com/forum/viewtopic.php?t=830
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nastavitev fergazerja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nastavitev fergazerja   Nastavitev fergazerja I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nastavitev fergazerja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Čiščenje aluminija na "fergazerja"?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Potek obnove-
Pojdi na: