Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pomoč, prvo vprašanje

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Kiki




Število prispevkov : 1
Join date : 07/09/2010

Pomoč, prvo vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pomoč, prvo vprašanje   Pomoč, prvo vprašanje I_icon_minitimeTor Sep 07, 2010 8:44 am

Lep pozdrav vsem tukaj na forumu
Moj prvi post bo dokaj direkten, moderatorja tudi prosim za razumevanje in naj temo prestavi v pravo rubriko

Sem pred nakupom fička in jutri grem gledati tega fička:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4062036&show=1
Prodajalec pravi da je bil obnovljen pred 5 leti (obnovljenega je kupil), motor se v vročem vremenu pregreva in menjalnik naj bi bil glasen

Cena ni zadnja, vas poznavalce pa povprašam kakšna je realna cena fička, ali se splača kupit avto, ob ogledu bom prvo pogledal karoserijo, kasneje se bom obadal z težavami in ceno...
Zaželjen vsak odgovor, mogoče celo kdo pozna avto
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Pomoč, prvo vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč, prvo vprašanje   Pomoč, prvo vprašanje I_icon_minitimeTor Sep 07, 2010 1:47 pm

Ja nič koker jaz spremljam oglasnik se ta fičko že kar en lep čas prodaja , zakaj nevem ..... če iščeš originalnega fička ta zdaleč ni glede na letnik če te to ne moti ga temeljito preglej predvsem pleh ostalo se da porihtat in tudi dobit nove dele, z pločevino je pa problem pa poglej kako je bil obnovljen ker po slikah sodeč je že razvidno da motor ni bil zunaj ko so ga barval tako da to kakšna obnova neki ni mogla bit mogoče kakšno maskiranje ...... Moje mnenje......


Drugače avto ne zgleda slabo po slikah treba videt v živo....


če maš kako vprašanje kr praši????


lp ALen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Pomoč, prvo vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč, prvo vprašanje   Pomoč, prvo vprašanje I_icon_minitimeSre Sep 08, 2010 1:05 pm

Se strinjam z Alenom!!! pale
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

Pomoč, prvo vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč, prvo vprašanje   Pomoč, prvo vprašanje I_icon_minitimeSre Sep 08, 2010 3:42 pm

Kiki je napisal/a:
Lep pozdrav vsem tukaj na forumu
Moj prvi post bo dokaj direkten, moderatorja tudi prosim za razumevanje in naj temo prestavi v pravo rubriko

Sem pred nakupom fička in jutri grem gledati tega fička:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4062036&show=1
Prodajalec pravi da je bil obnovljen pred 5 leti (obnovljenega je kupil), motor se v vročem vremenu pregreva in menjalnik naj bi bil glasen

Cena ni zadnja, vas poznavalce pa povprašam kakšna je realna cena fička, ali se splača kupit avto, ob ogledu bom prvo pogledal karoserijo, kasneje se bom obadal z težavami in ceno...
Zaželjen vsak odgovor, mogoče celo kdo pozna avto


zadeva je sledeča kolikor se vidi z slik motor in menjalnik ni bil vzet ven in porihtan ,tako kot mi delamo ....zadevo je lahko samo opral malo zloščil in poturil da je vse ok potem pa se iskaze da ni to to .
če hočes obnovit motor in menjalnik generalno se cene gibljejo (odvisno kaj ze imas doma za zamenjat recimo da imas doma staro zalogo od dedka ki je včasih mel fička )od nekaj 100 evrov do 1000 eurov ali se malo čes odvisno koliko je potrebno obnoviti stav če se boš odločil za njega ga temeljito poglej vse roke, prage, podnje in ostala pločevino za motor je pa tako če ga bos obnavljal nekaj delav bi se najdlo za popravilo ...če se bos ze odločil za njega je bolje da pri generalni pozres tistih 100 evrov pa imas potem mir .....ti kar upras kaj te zanima zato smo tuki da si pomagamo med seboj.... santa
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pomoč, prvo vprašanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pomoč, prvo vprašanje   Pomoč, prvo vprašanje I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pomoč, prvo vprašanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Vprašanje glede močnejšega motorja za ficota
» pomoč pri izbiri barv
» Nujno potrebujem vašo pomoč!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: