Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloIščiRegistriraj sePrijava

rabim fička

Go down 
AvtorSporočilo
pajčolanka

Število prispevkov : 1

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 2:44 am

Pozdravljeni!
Zanima me ali ima kdo informacijo, kje bi lahko najeli fička za kratek prevoz na poroki.
Poroka bo na savinjskem koncu, najraje bi najeli rdečega fička ali kabrio.Za kakršnokoli info se že v naprej zahvaljujemo. Smile
Zadeva je nujna. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka

Število prispevkov : 267

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 8:42 am

Najeli bi ga že, sam bo vsak od lastnikov hotel bit prisoten za volanom, ker smo preveč zaljubljeni da bi jih dajali v najem, vsaj jaz. Drugače pa sta na forumu rdeč fičko v navadni in cabrio izvedbi...
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

Število prispevkov : 1141
Kraj : Žalec

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 8:48 am

jaka je lepo povedal brez voznika nebo šlo....jaz imam rdečga fička Koliko ste pripravljeni plačat ????pa da vidimo če se da kaj nardit????

LP admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
mustang289

Število prispevkov : 152

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 4:52 pm

Jest ti prodam mojga, pa nej bo za poročno darilo!
Nazaj na vrh Go down
point

Število prispevkov : 55
Kraj : Sežana

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeTor Mar 30, 2010 7:28 am

Kaj se je gospa ustrašla?? Eni znajo ja, sem bil na ohceti, ko se mi je srce paralo - sta dva najela Jaguarja in norela z 17 promili. Plezali so med vožnjo z ene strani čez streho na drugo stran. Pa posodi jim avto.....
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj

Število prispevkov : 175
Kraj : zaboršt

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: posoja   rabim fička I_icon_minitimeNed Apr 11, 2010 3:57 pm

....jest bi jim posodil korolo z lesenim kolesom pa se naj presedata med vožno...hehe
Nazaj na vrh Go down
nani8590

Število prispevkov : 3

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pozdravljeni   rabim fička I_icon_minitimeTor Apr 27, 2010 3:39 am

jst sm se pa prjavla na forum ker si zelo želim met fiat 500 Very Happy in me zanima kje bi to lahko kje dobila!ni treba da je v najlepšem stanju kr bi ga še sama mal poštimala pa tut denarja trenutno ni dovolj za kej zlo popedenanga =)
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeSre Apr 28, 2010 1:13 am

nani8590 je napisal/a:
jst sm se pa prjavla na forum ker si zelo želim met fiat 500 Very Happy in me zanima kje bi to lahko kje dobila!ni treba da je v najlepšem stanju kr bi ga še sama mal poštimala pa tut denarja trenutno ni dovolj za kej zlo popedenanga =)

Prosim če si malo prebereš navodila foruma kako se pišejo pripspevki oz. odpirajo nove teme da bojo prispevki bolj pregledni in da se bodo obiskovalci znašli.

Hvala

LP Admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
aja1

Število prispevkov : 2

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeNed Jun 12, 2011 11:38 am

Pozdravljeni!
Zanima me, če bi bil kdo pripravljen posoditi svojega fička (ali pozna koga, ki bi ga bil pripravljen posoditi) za poroko (27.8.2011). Potrebovala bi ga za par uric v popoldanskih urah, in sicer za prevoz od doma do mesta civilne poroke in z mesta civilne poroke do gostišča, vse skupaj v območju nekaj kilometrov v Kamniku.
Hvala za vse informacije in namige, na koga se lahko obrneva.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeNed Jun 12, 2011 12:02 pm

Je variante pri meni z rdečim samo da vozim jaz ali pa moder brez šoferja....
Nazaj na vrh Go down
scelest1

scelest1

Število prispevkov : 76
Kraj : zagorje ob savi

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimePon Jun 13, 2011 12:11 pm

aja1 je napisal/a:
Pozdravljeni!
Zanima me, če bi bil kdo pripravljen posoditi svojega fička (ali pozna koga, ki bi ga bil pripravljen posoditi) za poroko (27.8.2011). Potrebovala bi ga za par uric v popoldanskih urah, in sicer za prevoz od doma do mesta civilne poroke in z mesta civilne poroke do gostišča, vse skupaj v območju nekaj kilometrov v Kamniku.

sej me nič ne briga...sam vseeno. Kako pa od gostilne naprej? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
aja1

Število prispevkov : 2

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimePon Jun 13, 2011 1:29 pm

scelest1 je napisal/a:
aja1 je napisal/a:
Pozdravljeni!

sej me nič ne briga...sam vseeno. Kako pa od gostilne naprej? Very Happy

Hehe, iz gostilne se pa dooooolgo ne bo šlo! Wink
Sicer pa tistih par sto metrov do doma brez težav prehodim Smile
Nazaj na vrh Go down
850

850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitimeTor Jun 14, 2011 12:53 pm

Če se zmenite za kakšnega fička definitivno pričakujemo SLIKE Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

rabim fička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: rabim fička   rabim fička I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

rabim fička
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1