Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 nalepka za na filter

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimeNed Nov 22, 2009 12:06 pm

....če bi imel kdo nalepko za a pokrev filtra (zamenjati vložek svakih 10,000 kilometra).....naprodaj bi mu bil zelo hvalezen...L.P
DAMJAN jocolor
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 8:14 am

Tudi mene bi zanimale te nalepke, samo jih mora dati nekdo naredit na mojem fičku so še gor vse orogonal in lepe lahko jih poslikamo in damo nardit samo najdite nekoga ki jih bo naredil?????


LP Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nalepke   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 10:02 am

....dej poslikaj pa nalozi gor lepo prosm (da imamo takojšni dostop do videza nalepk če bomo kje kaj našli)....hvala
L:P
DAMJAN jocolor
Nazaj na vrh Go down
alen85




Število prispevkov : 20
Join date : 30/01/2009

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 11:41 am

alen... pošlji mi na email sliko tega pa bom prašal soseda ki se ukvarja s tiskanjem. pa mere mi napiši. ga bom prašal koliko bi koštalo, pa vam bom sporočil Wink
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nalepke   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 12:27 pm

...evo sem ze nazaj ....odlimal sem nalepko pa sel do majstra ki tiska na koledarje pa mi je reku da naj se oglasim konec tedna ...da vidmo kaj bo ratal...vam sporočim L.P
DAMJAN
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 2:45 pm

si šel v mačji dol ?? Surprised
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimePon Nov 23, 2009 2:52 pm

...blizu šentlovrenca......bl natančno ti neznam povedat kako se reče kraju lahko pa ti povem kje je to pa gres pa se še sam kaj zmenis če bos rabu kaksno nalepko...L.P
DAMJAN jocolor
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimeTor Nov 24, 2009 7:23 am

vem pr zdenetu si bil Praznik (v Šentlovrencu levo mimo mizarstva...)
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimeTor Nov 24, 2009 12:34 pm

.....dobr si ti u geografiji...... cheers
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitimeČet Nov 26, 2009 11:58 am

Pozdrav malo sem bil odsoten in nisem bil nč na forumu delam veliko in potem ni kaj dost časa še za internet.


alen85 ja bom poslikal in ti pošljem v roku tedna z mirami....

lp Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





nalepka za na filter Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nalepka za na filter   nalepka za na filter I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
nalepka za na filter
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» filter zraka
» Zračni filter Abarth za zastavo 101

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Mali oglasi-
Pojdi na: