Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 hladilnik pri fičotu

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitimeSre Nov 18, 2009 12:53 pm

.....v nedeljo sem se vozil po Trebnjem pa je bilo vse ok ,potem pa danes ko sem se hotel peljati naokrog se mi je prižgala lučka za vodo k sreči da sem bil blizu doma pa še dolina je bilo skoraj do moje garaže tako da sem se pripeljal skoraj brez gasa do doma. Lučka je kmalu po spustu proti domu ugasnila svetila je nekaj minut...potem pa veselo na delo.............termostat sem vzel iz ohišja ker ga bom šel kupit če ga spoh še bom dobil,pa še opazil sem da mi loputa ki se nahaja spodaj pri kilerju skoraj da ne odpira....pa me zanima če bi imel kdo te dva termostata bi bil zelo hvaležen,a mogoče kdo ve koliko je delovna temperatura motorja ......hvala

(hladilnikove reže sem opral z šamponom DIMER ,pri pranju je bilo umazanije skoraj da nič kajti avto ima prevoženih 26.822 kilometrov cheers)
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitimeSre Nov 18, 2009 1:34 pm

Jst sem ti povedal kar vem! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 10:57 am

ojla ja zadeva z termostatom je taka unega, ki ga imaš v tisti bučki na glavi bi jst kr vn vrgu, glede termostat v hladilniku kateri odpira loputo boš težko dobil razen na kakem e-bayu cena pa je okoli 50eur in več, zato je boljše da začasno mehansko odpreš loputo in boš ime mir.

Če pa želiš menjati termostat v bučki paše pa od yugota 45 Very Happy


To je moje menenje Smile

Lep dan Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 11:18 am

Admin-ficofan je napisal/a:
ojla ja zadeva z termostatom je taka unega, ki ga imaš v tisti bučki na glavi bi jst kr vn vrgu, glede termostat v hladilniku kateri odpira loputo boš težko dobil razen na kakem e-bayu cena pa je okoli 50eur in več, zato je boljše da začasno mehansko odpreš loputo in boš ime mir.

Če pa želiš menjati termostat v bučki paše pa od yugota 45 Very Happy


To je moje menenje Smile

Lep dan Alen




hvala hvala ja od jugota 45 sem ga ze ugradil za vsak slučaj če mi bo nagajal sem z brusilko zarezal malo robčka da voda vseeno čisto malo krozi -ziher je ziher
za trmostat ki odpira loputo glede ebaya nevem nič kako se to plačuje se bom pa pozanimal vseeno hvala (če bo kdo imel termostat odveč mi naj javi -hvala za razumevanje ).....lep pozdrav
DAMJAN geek
Nazaj na vrh Go down
mustang289




Število prispevkov : 152
Join date : 24/04/2009

hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 4:30 pm

Kolkr jest vem, ma Glavašević te termostate za loputo...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





hladilnik pri fičotu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hladilnik pri fičotu   hladilnik pri fičotu I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
hladilnik pri fičotu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Zgodilo se mi je-
Pojdi na: