Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Še moj nosilec za motor

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitimeTor Sep 29, 2009 12:28 pm

Alen me je segrel, da sem začel še jaz z izdelavo nosilca ni še končan, enkrat pa bo! Very Happy

[img]Še moj nosilec za motor Dsc03265[/img]

[img]Še moj nosilec za motor Dsc03262[/img]

Še moj nosilec za motor Dsc03268
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 4:22 am

ojla ja lepo Tomaž zadeva je kar priročna tako da tisti ki imate kakšen motor doma v rezervi imate lahko izdelavo stojala za zimsko delo Smile


Kaj maš to zaen motor in ta kolektor kje si to dobu.....????


lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 9:07 am

Motor je od fička l 84, kolektor pa od 850 special se mi zdi, ga mam že en čas doma cca. 10 let pa sm ga gor dal, da slišim kako ropota! Laughing
Nazaj na vrh Go down
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 7:15 am

Vse lepo in prav...mislim pa da bi bilo bolje če bi imel le zvon menjalnika in ne kompleten menjalnik gor. Zdi se mi da ni potreben, šaltal itak ne boš, pa še veliko bolj nerodno in težko je vse skupaj.

Kolektor ni od speciala, če bo kdaj naprodaj sporoči Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 1:43 pm

Ma ne vem na enmu 850 sm ga dol pobral to je 100% samo manka še avspuh. Če bi mel samo zvon, bi ga zagotovo uporabil sem že razmišljal.


no pa še to po cca 10 letih je užgal!

Sm hotel dat gor posnetke pa je enkrat delalo potem sem hotel še nekaj popravit in zdaj ne dela več a mi lahko kdo pomaga?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Še moj nosilec za motor Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še moj nosilec za motor   Še moj nosilec za motor I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Še moj nosilec za motor
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Obnova fiat 600
» nosilec diname
» Nosilec pokrova motorja
» K: Zadnjo vezno steno(nosilec motorja)
» K: motor 903 ccm

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Naredil sam-
Pojdi na: