Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Krog po Bohinju...

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
dask
Gost




Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitimeNed Sep 27, 2009 11:53 am

Danes je bil za mojega fička kar naporen dan, sem imel kaj nekaj "skupin" potnikov za peljat.
Je bilo pa kar pestro, presenetljivo za Bohinj je bil v lepi družbi Shocked

Že včeraj se je začelo pred domačim pragom,družbo mu je delala lepa 101-ka, lastnika (še) ne poznam... Danes se je nadaljevalo z starim Daimler Sovereign, našli smo ga v precej klavrnem stanju pod kozolcem. Ampak z nekaj volje bi se ga dalo hitro oživiti.
Nadalvalo se je z Zastavo 1300 lastnika g.Zakrajška, ki sem ga končno čisto slučajno spoznal, ko jo je peljal na sprehod. Za vrhunec dneva pa je poskrbel Rolls Royce Corniche cabrio.... Na žalost sem imel samo slab mobi s sabo, zato tudi slaba slika...

V glavnem, za kompenzacijo ker nisem šel na Vransko sem dobil tolažilno nagrado pri nas Smile

Krog po Bohinju... Slika-001
Krog po Bohinju... Slika-002
Krog po Bohinju... Slika
Krog po Bohinju... Img0379a
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 4:36 am

Ja zanimivo pol je fičo kr nastradu Smile g. Zakrajšek pa kar za 1300 zdej čist navdušen, je kupil lep avto bil je iz mojih koncev od kolega Smile


Ta 101-ka ni slaba kaj je to comfort ?????

lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 12:31 am

Stoenka zgleda kot comfort ja, ampak ni mela zadaj nobenega napisa. Kakšna pa je razlika proti mediteranki?

PS, kako zmanjšaš slike? Moje so mal velike.
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 8:02 am

101ni confort le ta je imela 4 kotne luči in okrasne letvice po boku avta. Ta je starejša med 73 in 78 letnikom. Mediteran je pa bila samo 3 vratna.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 12:43 pm

Slike najbolje da naložiš na www.shrani.si i nebošm imel težav z velikostjo kako jih naložiš tja je obrazloženo na:

https://ficofan.forumotion.net/pravila-in-navodila-f1/dodajanje-slik-k-tekstu-t3.htm

lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





Krog po Bohinju... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Krog po Bohinju...   Krog po Bohinju... I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Krog po Bohinju...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 16.8.2009 2. Srečanje Fičo kluba Slovenija v Bohinju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Kam smo šli s fičkom??-
Pojdi na: