Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pozdrav iz Idrije :)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Ančka




Število prispevkov : 1
Join date : 22/04/2020

Pozdrav iz Idrije :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pozdrav iz Idrije :)   Pozdrav iz Idrije :) I_icon_minitimePet Apr 24, 2020 5:21 am

Zdravo !

En lep pozdrav vsem "fičoljubcem"! Very Happy

Glede na datum zadnje objave, upam da je forum še aktualen. Smile

Doma imamo namreč že en lep čas fička, Zastava 750 SE, letnik 1981, kateri na žalost, že leta, bolj kot ne, propada. Sad
Moj plan je ( prav tako očetov, kateri je njegov lastnik ) , da se ga obnovi in spravi na cesto. Nisva pa prepričana, če je obnova sploh še mogoča, glede na stanje, tako da bi bila vesela vaših mnenj, predlogov in komentarjev. Smile

V nasledjih dneh, naložim tudi slike..

To bo zaenkrat to, pa lep pozdrav Smile







Nazaj na vrh Go down
Perica




Število prispevkov : 4
Join date : 17/04/2020
Age : 43
Kraj : Litija

Pozdrav iz Idrije :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pozdrav iz Idrije :)   Pozdrav iz Idrije :) I_icon_minitimeTor Apr 28, 2020 9:46 am

Dobrodošla na forumu, tudi jaz sem tu gor bolj svež in na novo. Forum je aktualen,ampak ne toliko kot pred leti,zdaj se je ful bolj vse preselilo na facebook. Lepo,da imata z očetom namen fička spravit k življenju,ker fički so res zakon. Tu gor je res veliko posameznikov,ki se spoznajo na različne zadeve. Lepo bodi in si kaj pišemo. pa lp.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Pozdrav iz Idrije :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pozdrav iz Idrije :)   Pozdrav iz Idrije :) I_icon_minitimeSob Maj 16, 2020 11:08 am

Dobrodošla...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





Pozdrav iz Idrije :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pozdrav iz Idrije :)   Pozdrav iz Idrije :) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pozdrav iz Idrije :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Lep pozdrav
» Serbus fičkarji!
» lep pozdrav!
» Pozdrav z Krasa
» Spoznajmo se

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Spoznajmo se-
Pojdi na: