Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Štajerski pozdrav vsem fičkarjem

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Grega

Grega


Število prispevkov : 14
Join date : 23/09/2014

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeTor Sep 23, 2014 12:16 pm

Sem Gregor in pred kratkim sem postal lastnik fička, letnik 63. Gre za novi stari avto. Zakaj "novi" ? Ker ima prevoženih le 27 km. Žal ali pa na srečo je bil zaprt vsa leta od nakupa v starem gospodarskem poslopju. Žal zato, ker je bil parkiran na precej vlažnih blatnih tleh, k sreči pa, ker je še vse tako rekoč nedotaknjeno. Podvozje je precej rjavo, prav tako zadnji del notranjosti zaradi vdora glodalcev Crying or Very sad
Skupaj z mojstri svojega poklica smo ga počasi pričeli spravljati v življenje...
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeTor Sep 23, 2014 12:31 pm

Dobrodošel med nami ficofani... prilepi kakšno sliko da vidimo ... glede na tvoj opis me full zanima kakšen je
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Grega

Grega


Število prispevkov : 14
Join date : 23/09/2014

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeTor Sep 23, 2014 1:00 pm

Lep pozdrav tudi vam in vse pohvale ob urejanju tega spletnega portala !

Pa še nekaj slik mojega lepotca ...
tik po tem, ko je po 51ih letih prišel iz "garaže"

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem 11hvrlw[/img]

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem 2h6dkp0[/img]

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem 14327w0[/img]


Nazadnje urejal/a Grega Tor Sep 23, 2014 1:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Grega

Grega


Število prispevkov : 14
Join date : 23/09/2014

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeTor Sep 23, 2014 1:14 pm

in še po prvem čiščenju ...

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem 153bevb[/img]

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem 263y3pc[/img]

[img]Štajerski pozdrav vsem fičkarjem N3kl1d[/img]
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeTor Sep 23, 2014 10:47 pm

Pa fičko zgleda kot da je nov .... vsaj po slikah ..... Takšnega je pa res lepo pogledat.. Jaz ga ne bi obnavljal bi pustil takega originalnega imam veliko večjo vrednost kot vsi obnovljeni .. drgač pa svaka čast da si ga našel ter da je prišel v prave roke
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Grega

Grega


Število prispevkov : 14
Join date : 23/09/2014

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeSre Sep 24, 2014 3:26 am

Ja, na slikah je videt OK, a v živo je bilo kar precej rje po skoraj vseh robovih avtomobila, na zadnjem zračnem rešetu, nekaj mehurjev na pločevini, podvozje zelo rjavo ter kot sem že napisal zadnji del notranjosti (za sedeži) kjer so bili vsa ta leta na obisku glodalci. Prvotna ideja je bila lokalno popravilo rje, a bi to bila le kratkotrajna rešitev z ne najlepšim izgledom. Res pa je, da ne bi tako trpela denarnica in sem se le s težkim srcem odločil za novo barvo. Mimogrede, kot sem že v drugi rubriki napisal, ne vem kje bi našel originalno številko barve (na računu piše barva "rezeda" v prometni pa zelena) ?
Nazaj na vrh Go down
Starie




Število prispevkov : 73
Join date : 26/12/2010
Kraj : Ajdovščina

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeSre Sep 24, 2014 10:55 am

Tole je pa zeeloo zanimiva najdba. Shocked
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeSre Sep 24, 2014 12:28 pm

Glede barve bo težka, jst še nisem vidu nobene tabele od zastave da bi ble specificirane barve... Jaz konkretno sem nesel kos avta ( zadnja vezna stena) da smo vzeli vzorec z kamero .... da smo max. trofili oddtenek...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Grega

Grega


Število prispevkov : 14
Join date : 23/09/2014

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimeČet Sep 25, 2014 1:27 am

Res je, prečesal sem splet po dolgem in po čez, pa nobenih številk fičkovih barv. Tudi z ličarjem sva pregledala vse kataloge in nič. Očitno res ni druge kot barva po vzorcu. Hvala za tvoje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimePon Sep 29, 2014 1:00 pm

Lep pozdrav! Mislim da si zadel na loteriji! Shocked
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitimePet Feb 27, 2015 1:38 pm

Pozdravljen! cheers

Fičko pa lepo zgleda.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Štajerski pozdrav vsem fičkarjem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Štajerski pozdrav vsem fičkarjem   Štajerski pozdrav vsem fičkarjem I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Štajerski pozdrav vsem fičkarjem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Lep pozdrav vsem
» Pozdrav vsem fičko - ljubiteljem !
» lep pozdrav želim vsem na forumu!
» Lep pozdrav vsem ljubiteljev FIČKOV
» Pozdrav z Krasa

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Spoznajmo se-
Pojdi na: