Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 nosilec diname

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 3:41 pm

Pozdravljeni!

V nedeljo sva se z punco odpravla an fičo srečanje v celje vozila sva po avtocesti brez problemov, nato punca reče naj se ustaviva na počivališču ravbarkomanda ,ker se ji da na wc,zavijem z avtoceste ustavim in čakam da ona odpravi nujno opravilo. Very Happy Embarassed medtem ko sem jo čakal pustim da avto teče v prostem teku in grem pogledat motor če je vse ok.Odprem pokrov in vidim kako se dinama premika levo-desno sicer pasa sta bila še gor lučka tudi ni svetla! sem pa jaz debelo pogledal affraid No še preden je prišla nazaj sem zamenjal nosilec diname.
1.nauk te zgodbe je, če te pnca prosi ustavi se mi, da na wc!ustavi ker nikoli ne veš kaj se dogaja z motorjem! Question
2.nauk pa je ko opaziš majhno napako ja čimprej odpravi preden postave velik problem!(jaz sem vedel da je nosilec počen samo, da se bo odlomil tako hitro si nisem mislil)

LP.Alfista147
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeTor Maj 12, 2009 12:56 am

Dober ti je ušpilu fičo Wink

Dobra sta tale dva nauka Wink bom tudi jaz začel poslušat mojo boljšo polovico, če bi jo že takrat mi mogoče sploj nebi zablokiralo kolo ker mi je skoz govorila da neki smrdi jst sm pa še kr pelu Crying or Very sad trmast pač



lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 8:34 am

hehe, dobra... sam zdej me neki zanima, al je bla ona tok dolg na WC-ju, al si ti tok hitr zamenu nosilc?
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 9:58 am

ha ha ha saj se ve kake so naše ženske ko grejo na wc!
drgač pa ti poven da sem hiter kaj si pa mislu? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 1:12 pm

Zato sn tko napisu k vem, da ko grejo babe na skret je to cela procedura, ki traja...traja...in traaaaaaajjjaaaaaaaaaa.... hehehe
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 2:40 pm

Jaka Jaka če tole preberejo najine bolše polovice se nama slaba piše! Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 2:46 pm

no tukaj je še slika nosilca.

nosilec diname Dsc02765
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeČet Maj 14, 2009 10:59 pm

oj ja res dober da ne berejo bota tepena Very Happy Wink drgač pa dobro da si imel še ne nosilec zravn.


lp alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimePet Maj 15, 2009 2:43 pm

eh kaj tepena, če naju majo kej rade bova še lubčka dobila hehe, drgač pa se nism nč zlagal cheers Sej mormo zmer čakat, ker ženske so take in tko je...
Alfista, s čim si pa ti poliral te dele okol motorja, aluminjaste k se tko svetijo?
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 43
Kraj : Lokev

nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitimeSob Maj 16, 2009 2:11 pm

v obiju sem kupil eno plastično krtačko za na vrtalni stroj.
a se ti dopade?
sliko dodam ko jo slikam!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





nosilec diname Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: nosilec diname   nosilec diname I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
nosilec diname
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Obnova fiat 600
» Še moj nosilec za motor
» Nosilec pokrova motorja
» K: Zadnjo vezno steno(nosilec motorja)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Zgodilo se mi je-
Pojdi na: