Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Pozdrav iz notranjske

Go down 
AvtorSporočilo
15 SLC

Število prispevkov : 1

ObjavljaNaslov sporočila: Pozdrav iz notranjske   Pet Avg 08, 2014 7:48 am

En lep dober dan vsem. Prihajam iz notranjske, natančneje s Cerknice. Kljub temu, da sem star šele 15 let je fičo prvi avto, ki sem ga sam peljal in mi je od nekdaj zelo pri srcu. V naši družini je bilo v štiridesetih letih poleg vseh drugih avtomobilov največ fičkov (okoli 10). Vendar pa je ostal od vseh samo še eden, ki je v precej bogem stanju. Stric ga je kupil pred 13 - imi leti vendar takrat ni naredil prepisa, poleg tega pa ne vem kje so papirji. Menda so ostali pri prejšnjem lastniku nekje na Viču. Avto se od takrat ni več registriral, do pred kakih 7 let se je še malo vozil okoli po lokalnih cestah in v gozd. Potem je nekaj let stal za in pred hišo pri babici, zadnje 3 leta pa je garažiran. Že ob nakupu ni bil ravno v super stanju, zdaj pa sploh ni. Nazadnje sem ga užgal lansko poletje in se zapeljal en krog. Čez kaki dve leti se bo začela obnova (do takrat bom nabral še malo več znanja o klepariji in varjenju), prej pa bom seveda moral priti do papirjev. Do obnove obljubim, da bo vedno garažiran Very Happy . hvala. l.p.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pozdrav iz notranjske   Čet Avg 14, 2014 10:58 am

Pozdravljen med nami....
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
Alfista147

Število prispevkov : 688