Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 K: Kompletno notranjost za fičota

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lancia hf

lancia hf


Število prispevkov : 31
Join date : 25/08/2013

K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitimeNed Mar 09, 2014 6:32 am

Ker se je že otoplilo, bo obnova mojega fička spet stekla naprej in zato bi rabil kompletno notranjost avtomobila razen stropa. Kupil bom pa seveda od najcenejšega ponudnika, ki je v okolici LJ.
Sedaj pa s ponudbami na dan  Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitimeNed Mar 09, 2014 11:39 pm

Kaj vse rabiš ?? sedeže?? tapete??? gume po tleh itd... ??
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
lancia hf

lancia hf


Število prispevkov : 31
Join date : 25/08/2013

K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitimePon Mar 10, 2014 12:10 pm

Tako je saj je avto čisto brez notranjosti in me zanima kaj se mi bolj splača kupiti celega fička pobrati kar rabim in ostalo dati za star želez ali kupiti samo notranjost.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitimePon Mar 10, 2014 12:13 pm

Pozdrav

Če potrebuješ vse, potem bolje da kupiš kakšnega za 200 EUR in je to to.... ostali deli tudi pridejo prav. če ne tebi pa komu drugemu...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
lancia hf

lancia hf


Število prispevkov : 31
Join date : 25/08/2013

K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitimePon Mar 10, 2014 1:00 pm

Saj ravno v tem je problem, da bi verjetno prišlo ceneje cel avto kupit.
In nato nastane še en problem, da ostalih delov nimam potem kam shraniti saj imam že sedaj oba avta pri sosedu spravljena.
Da mu pa še kaj takega privlečem na dvorišče, bom pa "punčka" ratou, ker mi bo ja**a utrgal  Laughing 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





K: Kompletno notranjost za fičota Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: K: Kompletno notranjost za fičota   K: Kompletno notranjost za fičota I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
K: Kompletno notranjost za fičota
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» notranjost
» Sprednje luči za fičota
» deli za fičota
» Prodam Ficota
» Deli za fičota

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Mali oglasi-
Pojdi na: