Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Spletna stran fičo kluba

Go down 
AvtorSporočilo
guslovd

Število prispevkov : 150
Kraj : Kranj

ObjavljaNaslov sporočila: Spletna stran fičo kluba   Pon Jan 27, 2014 1:24 am

Živjo,

je kdo zato, da se naredi splošna spletna stran za vse fičo klube, nato pa posamezna stran za vsak klub posebej. Finančni vložek je dokaj majhen, sem ga pripravljen sam pokrit, spletno stran bi tudi sam napisal (lahko kdo pomaga če želi), le zanima me vaše mnenje ali smo zato. Jaz sem član fičo kluba Slovenije, tako da se lahko naredi stran tudi samo za naš klub.

Prosim za mnenja.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spletna stran fičo kluba   Tor Jan 28, 2014 12:54 am

Pozdravljen

Ideja ni slaba ampak je veliko ovir pri tem zato sem se tudi sam odločil in naredil svojo spletno stran +forum za vse ostale.... tudi sam sem član fičo kluba slovenije čeprav že nismo dejavni 2 leti...

Dejstvo je da nas je premalo takih ki bi sproti objavljali novičke, slike, dogodke, bloge itd... da bi stran zaživela oz. forum... konkretno je vidno kar na ficofan forumu da ni neke zagnanosti ponavadi pišejo eno in isti nekateri samo berejo... pred nekaj leti ko smo začeli z tem je bil to pravi zagon vsi smo doma nekaj popravljali in je bilo o čem pisat na forumu.. trenutna situacija v naši družbi pa je da se zelo malo vozil obnavlja tudi dogodkov je manj ... verjetno posledica finančna kriza v družbi....

V kolikor se ima kdo namen iti v izvedbo sem pripravljen vsekakor sodelovati....

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
guslovd

Število prispevkov : 150
Kraj : Kranj

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spletna stran fičo kluba   Tor Jan 28, 2014 1:03 am

Tudi meni se to zdi glede družbe, ampak govorim z kolegi iz Srbije, kjer je fičko doma in pravijo, zakaj vi nimate nobene uradne spletne strani kot klubi, da vidimo kaj se dogaja, vse je nekam raztreseno po forumih.

Zame srečanje ne pomeni, da gremo nekam v gostilno pa se ga napijemo, meni srečanje pomeni, da se nekje zberemo, lahko tudi brez predhodnih prijav, nato pa se peljemo iz kraja v kraj in ljudem kažemo kaj imamo in jih tako motiviramo za obnove in nakup fičkov.

Dajmo še malo počakati, da vidimo če bo še kdo za, nato pa se odločimo kako naprej.

Gledam tudi prireditve na SVAMZ pa niti enega srečanja ne organizira fičo klub Slovenije. Jest sem za, da se to spremeni, da smo spet dejavni. Če je komu težko, pa lahko tudi sam organiziram srečanje vsaj 3× na leto. Kaj je lepšega kot vožna po slovenskih vaseh z fičkoti. Mogoče je ideja, da vsak v svojem kraju enkrat letno organizira nek dogodek, saj je vsak kraj po nečem znan.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spletna stran fičo kluba   Tor Jan 28, 2014 1:44 am

Pozdrav

Vse to kar si napisal je res.. veliko od tega je že bilo ampak se ni obnesno..... Na kratko na SVAMZ koledarju ni srečanja ker ga noben noče organizirat- organizacija srečanja danes ni mala stvar z vsemi papirji, sponzorji itd... takšna mala srečanja kot praviš se dobimo in malo popeljemo smo včasih organizirali npr. sam sem 2x letno organiziral za forumaše ficofan ter jure.abarth je organiziral 2x zbor za forumaše potem pa je nastala tema .... nam pa je pobralo voljo da se vedno trudijo eno in isti...

Naša vizija je bila da bi vsak član vsako leto naredil en tak dogodek in bi lahko pregledali in prevozili celo Slovenijo. poglej slike dogodkov za nekja let nazaj:

https://sites.google.com/site/ficofan/srecanja-fickov

Glede Srbskih kolegov, oni imajo forum ki jim laufa res dobro ampak se v srbiji z fički ukvarja večino mlajša populacija kateri so skoz na računalniku in na preži Smile pri nas pa je film razno obraten večina jih je starejših, mladih pa je premalo vsaj tistih zagnanih.

Zakaj Fičo klub SLO nima nobenega srečanja na zadnjem sestanku občnega zbora ni bil izvoljen nov predsednik ker ni nobeden kandidiral, prej je bil gonilna sila g.Dolenc ampak je v večini bil sam pri organiziranju.... težave so tudi razdalje med člani saj smo po celi SLO. Razumem njegov razlog.... so pa imeli vsi prisotni možnost da prevzamejo klub in vodstvo ampak se ni oglasil nobeden... še vedno je možnost če kdo želi....

Počakajmo če se bo še kdo oglasil ampak dvomim.... 

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spletna stran fičo kluba   

Nazaj na vrh Go down

Spletna stran fičo kluba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1