Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Slabo vidne številke šasije

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 39
Kraj : Kranj

Slabo vidne številke šasije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slabo vidne številke šasije   Slabo vidne številke šasije I_icon_minitimeSre Sep 18, 2013 2:52 am

Kot sem že v naslovu napisal se mi številke šasije v motornem prostoru zelo slabo vidijo, ampak res slabo.

Motorni prostor je bil kar rjast pa sem ga moral kar dobro pobrustit, svoje pa je prineslo še 2× barvanje in sedaj so številke skoraj nevidne.

Bom mogoče imel kaj komplikacij pri registraciji, so vam gledali številke? Ali lahko zanetam čez te številke kar homologacijsko alu kartico, ki je zraven.

Nekaj je potrebno narediti, ker če bom kaj popravljal, bo vsakemu sumljivo, da je bilo kaj ponarejeno...
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Slabo vidne številke šasije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabo vidne številke šasije   Slabo vidne številke šasije I_icon_minitimeSre Sep 18, 2013 11:46 am

Pozdrav

Št. šasije se mora biti vidna ker to gledajo na tehničnem pregledu če se da številke razločno prebrati potem ne rabiš skrbet samo da se zadeve vidijo... vse kakor pa ne smeš čez številke prnetati tablico...

V kolikor se ne vidi dobro zbrusi dol barvo in samo prelakiraj pločevino....

Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 39
Kraj : Kranj

Slabo vidne številke šasije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabo vidne številke šasije   Slabo vidne številke šasije I_icon_minitimeSre Sep 18, 2013 12:08 pm

Ma fora je, da sem pločevino že tako stanjšal, da se številke ne vidijo, tudi, če bi odstranil barvo. Ta del je bil kar zarjavel in sem moral pobrusiti, nisem imel izbire.

Se da kje kupiti tolkač z številkami in jih kar čez udarim?

LP
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Slabo vidne številke šasije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabo vidne številke šasije   Slabo vidne številke šasije I_icon_minitimeSre Sep 18, 2013 11:39 pm

Pozdrav to se ti bo poznalo ampak mislim da je proti zakonu, da lahko številke šasije popravijo samo na homologaciji RTI ali Špan LJ.... preveri pred posegaš..

LP
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





Slabo vidne številke šasije Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabo vidne številke šasije   Slabo vidne številke šasije I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slabo vidne številke šasije
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Naredil sam-
Pojdi na: