Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Čiščenje aluminija na "fergazerja"?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
750le




Število prispevkov : 6
Join date : 15/01/2012

Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 8:31 am

Lep pozdrav

Zanima me najbolj enostaven način kako očiščiš zunanji aluminij na "fergazerju"?
Da bi se lepše svetil.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 9:13 am

Bencin in čopič pa veliko volje Smile pol pa še kakšna drobna žičnata krtača pa mini biaks pa spoliraš kolikor se da ...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
750le




Število prispevkov : 6
Join date : 15/01/2012

Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 9:23 am

Admin-ficofan je napisal/a:
Bencin in čopič pa veliko volje Smile pol pa še kakšna drobna žičnata krtača pa mini biaks pa spoliraš kolikor se da ...

Hvala za odgovor. Bomo probal pa bomo vidl kak bo na koncu. Se pa morem pohvalit da sem se odločo za isto predelavo fička kot vi. Motor že imam doma, ampak naj prej sem se odločo da bom spuco "frgazer" ge pa za Weber 30DIC Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 10:08 am

No lepo to Smile če imaš v planu imeti zadnjo haubo odprto potem ti predlagam da se ne matraš preveč z čiščenjem in poliranjem motornih delov ker bo vse prašno in umazano - tako je vsaj pri meni Sad ker ko se veter vrtinči za vozilom vse pobira in lepo vleče pod haubo Sad
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
750le




Število prispevkov : 6
Join date : 15/01/2012

Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitimeSre Feb 29, 2012 10:24 am

to mate pa prav. na to pa sploh nisem pomislil Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Čiščenje aluminija na "fergazerja"? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čiščenje aluminija na "fergazerja"?   Čiščenje aluminija na "fergazerja"? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Čiščenje aluminija na "fergazerja"?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» čiščenje hladilnika
» Poliranje aluminija
» Nastavitev fergazerja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Naredil sam-
Pojdi na: