Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček

Go down 
+2
Admin-ficofan
čriček
6 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeČet Okt 20, 2011 3:09 pm

Lep skoraj zimski pozdrav vsem ficofanom Smile


Kot načrtovano sem se lotil obnove mojega fička, katerega lastnik sem od februarja letos Smile
fičo je 750 LE, letnik 1984, z datumom prve registracije 22.4.1985 in prevoženimi slabimi 17.000 kilometri. in ja.. kilometri so tapravi Smile
v uporabi je bil do leta 90, takrat je bil odjavlen iz prometa in kasneje leta 97 spet ponovno registriran 3 leta, od leta 2000 je bil parkiran v garaži in je služil kot stojalo za prezimovanje rož... Shocked kot že rečeno pa sem njegovi srečni (in tudi zadnji!!! definitiuno zadnji!!) lastnik od februarja letos jaz Smile

Več o dogajanju v zvezi z njim do avgusta sem napisal že kar pri svoji predstavitvi kot novi član, slaba 2 meseca nazaj.

Od takrat se niti ni spremenilo kaj bistvenega.. takrat sem ga parkiral v garažo pri hlevu (pri mlinih za žito), ga pokril z blagom, da se nebi (preveč) zaprašil in mu čez kakšen teden preventivno odstranil zadnje luči (da se nebi slučajno razbile), saj se okoli njega vsakodnevno hodi in dela + imamo tudi pava, ki se je hodil ogledvat v zadnji odbijač, saj le ta ni bil pokrit in se je začel zaletovat in praskat barvo.

Zadnji teden v avgustu pa sem natočil bencin, priklopil akumulator in naredil zadnjih par kilometrov z njim. z njim so se takrat z nasmeškom na obrazu peljali tudi punca in skoraj vsi člani družine. Smile
parkiral sem ga v garažo, kjer ga bom obnavljal.


1. september:
no.. s šolo se je začelo tudi zapiranje v garažo v večernih urah Smile po delu v štali do okoli desetih Very Happy
prvo sem odstranil vse luči, števec, šipe, zadnjo klop, nato celotno električno napeljavo in kasneje še strop.
ugotovil sem, da sem zraven avta dobil tudi prebivalca v njem Very Happy Shocked
Miška si je naredila gnezdo v izolaciji na stropu in poginila v robu nad sprednjo šipo. Sad
in ne.. ni bilo vonja ali kakršnjegakoli drugega znaka, da je v avtu podnajemnik!:S

No.. odstranjena izolacija po stropu, zadnji paneli+blago po blatnikih, paneli na vratih, sredinska konzola in armaturka, pokrov štarterja in obrobe vrat.
vsi deli so primerno shranjeni in označeni.

glede na to, da sem sicer dvignil in podložil fička s kladicami višine okoli 30 cm, a se vseeno ni dalo primerno delat, sem se odločil skopati kanal.
oče se je strinjal, fička sem zrinil ven iz garaže in zažagal beton.
s pomočjo bratrančevega minibagerja sva v dveh minulih vikendih skopala kanal dolžine 4m, širine 1,3m in globine nekaj čez 2 m. bile so sicer težave z bagerjem(štarter crknu-6 ur šraufanja samo zato, ker so prekleti japonci al kitajci naredl tak štarter ku od kšnga skuterja! Evil or Very Mad Evil or Very Mad )
glede na to, da je sam kamen.. res sam kamen.. v zgornjih plasteh malo trši lapor, spodaj pa čedalje trše skale brez kakršnjekoli zemlje, je še dokaj hitro uspelo skopat Smile

ta vikend nameravava narediti tlak, zafršolat in zalit okvir+ pustiti palce žđeleza, saj bova naslednji teden (počitnice) zidala s škarpniki( do višine 1.2-1.4m- nato pa bo na obeh straneh polica, do vrha pa zalito z betonom in vinkl na vrhu za dile kot pokrov, kasneje bo vse "zapucano" z mivko.
širina kanala čez vinkl zgoraj bo 90cm, spodaj pa bo vsaj meter(kjer bo zidano).
kanal bo globok 1.8m s padcem dobrih 5 cm po celotni dolžini.
obvezna napeljava luči in vsaj ene vtičnice, mogoče tudi cevi za zrak.

no.. ko bo kanal dokončan se bo spet nadaljevalo delo Smile
odstranit bo treba motor+menjalnik, sedeže, podvozje in izdelat voziček, na katerega bo pritrjena karoserija med delom.
sledi kleparija, (mogoče peskanje školjke spodaj), obnova, peskanje in zaščita podvozja, barvanje školjke, nekje vmes obnova pogona, nato pa sestava:)
plan je sicer naredit do aprila.. ampak ne bo nič za to, če bo končan malo kasneje, saj ga imam namen obnovit tako kot je treba, ker bo ostal doma!
hudo kasneje niti ne, saj bo poleti že nabiral kilometre:) MORA biti do poletja!
aja pa še to... VSE bom naredil sam razen peskanja in lakiranja školjke.



Potek obnove je sprotno dokumentiran, slike so objavljene na mojvideo.com in mislim, da nima smisla še v to temo dodajat slik, saj si jih lahko vsak ogleda na naslovu:

http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994

samo kliknete na zavihek slike in izberete album



zaželeni komentarji/kritike in nasveti! Smile


lp, čriček
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSob Okt 22, 2011 5:10 am

Lepo lepo kar tako naprej .. vidim da imaš tudi kar precej mopedov ?? Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSob Okt 22, 2011 6:15 am

Admin-ficofan je napisal/a:
Lepo lepo kar tako naprej .. vidim da imaš tudi kar precej mopedov ?? Smile


Pa.. ene par jih je res ja Very Happy mau je zrihtanih.. obnovlenih.. mau vč jih pa še čaka na lepše čase...
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimePon Okt 24, 2011 12:18 pm

Pohvalno da si se lotil obnove v takšnem obsegu. Kanal obvezno naredi z dovolj debelimi stenami in zračenjem, za pokrit pa poleg desk še kakšna rešetka da kroži zrav. Jaz imam kanal ki so ga naredili pred 40 leti ko se je še z cementom varčevalo...pa tudi zračenja ni...VLAGA Rolling Eyes
Kar se pa fičkota tiče pa sproti obveščaj in vprašaj za kakšen nasvet. Jaz sem v isti fazi obnove, se vsak vikend vozim skozi Mokronog do svojega fička, da se projekt pomika naprej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimePon Okt 24, 2011 12:38 pm

850 je napisal/a:
Pohvalno da si se lotil obnove v takšnem obsegu. Kanal obvezno naredi z dovolj debelimi stenami in zračenjem, za pokrit pa poleg desk še kakšna rešetka da kroži zrav. Jaz imam kanal ki so ga naredili pred 40 leti ko se je še z cementom varčevalo...pa tudi zračenja ni...VLAGA Rolling Eyes
Kar se pa fičkota tiče pa sproti obveščaj in vprašaj za kakšen nasvet. Jaz sem v isti fazi obnove, se vsak vikend vozim skozi Mokronog do svojega fička, da se projekt pomika naprej Very Happy


Nč bat! bo tko narjen kot mora bit! Smile temelna plošča je že zalita..sicer je sprememba plana, saj se ob straneh ne bo zidalo ampak se bo lepo za celo steno zafršolalo in zalilo.. hidroizolacija bo pa tut tko da naj nebi bilo problemov z vodo/vlago..rešetka bo pa itak.. na vsakem konc kanala mora bit!

aja? Smile smem prašat kam?

Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeTor Okt 25, 2011 9:59 am

V hribe nad Sevnico Cool

Pa še to...ne se obremenjevat s tem da mora bit do aprila/poletja končan, važno je da bo kvalitetno narejeno! Drugače ga lahko vsake 5 let "restavriraš", pa te bo vedno sram na srečanje pripeljat avto Laughing
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeTor Okt 25, 2011 10:38 am

brez skrbi! Me ne bo sram! Laughing
bo tak ko mora bit! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeTor Nov 22, 2011 1:28 pm

no... kanal je konc.. Smile


skoraj:P

trteba je še z mivko zaribat po stenah.. jutri.. pojutrišnem pa pride električar zvezat 4 lampe:) pa naredit stopnice..
pol pa čez vikend fičota gor.. pa gasa:)
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeNed Jan 01, 2012 4:08 pm

no.. glede na to, da so bile počitnice se je spet delalo Very Happy
več povedo slike:


http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994/slike/zastava-750-le-fico/19890





Smile


pa srečnga pa zdrauga usem skupj;)
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimePon Jan 02, 2012 12:39 am

Lepo lepo vidim da si celo mašino razdrl .... bo padla generalna ???? Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimePon Jan 02, 2012 12:44 pm

Admin-ficofan je napisal/a:
Lepo lepo vidim da si celo mašino razdrl .... bo padla generalna ???? Smile



aha Very Happy


sicer po 17.000 km na števcu nebi bila še potrebna... ampak bo vseeno... vse razdrt, oprat, očistit, spihat, namazat, pa nazaj sestaut...

sem bil skeptičen glede kilometrov na števcu... ampak sodeč po mašini.. bi rekel da so kar tapravi Smile

je res da potrebna dobrega čiščenja in vse... ampak bo pa garantirano laufala en lep cajt!
d bom loh zihr u auto..
ne pa da bom pol kje za cesto stal Very Happy


pa še to... razen ličanja bom vse naredil SAM!

sm loh saj prepričan da bo dobr narjen! Smile

ampak ja... trenutno bom najbrš nabavu še enga za dele... k je par stvari k jih mojmu manjkajo...al so pa uničene... Sad


ampak ja... bo že.. sj kr gre.. Smile


počas.. ampk je pa lušn! Very Happy

Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeNed Jan 08, 2012 12:57 pm

kupu še enega za dele:)
slike in posnetek na mojvideo....

Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeNed Jan 08, 2012 1:12 pm

Uf, tale za dele je bil pa tepen. Kako je možno tako grdo razbit avto?? scratch
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeNed Jan 08, 2012 1:37 pm

850 je napisal/a:
Uf, tale za dele je bil pa tepen. Kako je možno tako grdo razbit avto?? scratch


prejšnemu lastniku ga je njegov brat s sekiro razbil...hitre jeze+še pijan je bil..sta nekaj spet mela... Neutral

ampak ja... deli pa bodo... Smile nekaj mogoče celo uporabnih Very Happy

gruntam, da bi mašino od tega porabil za mojega.. ker ta je ko nova!!

ampak ne, raje bom sestavu novo mašino, pa sem potem lahko brezs skrbi kar lep čas Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeTor Jan 10, 2012 9:19 am

pa imam eno vprašanje. namreč glede na to, da moj fičo nima stranskih ogledal.. pa je 84letnik.. me zanima ali jih original ni imel gor, ali so bila in so jih kasneje snel dol? k pozna se nikjer da bi bli...

in ali glede na to da je po predpisih potrebno imet vsaj levega gor.. če jih pa ta ni imel original, ali to kaj vpliva na oceno pol pr certifikatu, če bi pa jih dau gor? sicer retro ooblike da bi tut zgledalo... ampak vseen
Very Happy

mau čudn povedano.. ampk upam d zastopte pa boste pomagal Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeTor Jan 10, 2012 1:50 pm

Pozdravljen!
Vidim da ti volje ne manjka, kar tako naprej! Very Happy
Glede ogledal ti svetujem vsaj levega, če ne ne gre skoz tehnični pregled.Za certifikat pa se mi zdi da ni bistvenega pomena bol je pomembno to, da je avto star 30let vsaj tako so govorili en čas nazaj.
Nazaj na vrh Go down
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 3:55 am

Original ni imel ogledala. Gor daj kakršnega ti paše oz. tistega ki ga imaš in bo vredu.
Proti koncu proizvodnje se je verjetno za doplačilo dobilo že vgrajeno ogledalo, prej so morali lastniki ogledalo dokupit in montirat sami.
Nazaj na vrh Go down
antasi




Število prispevkov : 30
Join date : 15/03/2009

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 12:08 pm

zdaj če še ni bilo špegla gor
ti predlagam da ga daš čisto na koncu in nič ne vrtaš lukenj
ker dobiš oldtimer šegle za zmerno ceno ki jih prišraufar na rob
tak jih ma kar nekaj in še najbolj paše
pa še dol da lahk odmontiraš kadarkoli
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 1:59 pm

sj nekj tazga sm js gruntau ja... glede na tu d so tečni na tehničnem pa d je dobr in priročn za vožno če je saj na levi.. bom res dau unga za na rob gor... ker vrtat sigurn ngem u vrata! Laughing

drgač pa... pozna kdo tepihe za u fičota.. se mi zdi d gor piše " valentino" al neki tazga pa " Torino"

no.. dubu sm jih zravn.. sam ta k je okul šaltheblna je mau strgan drgač so pa celi.. in jih bi dau pol not.. pa u notranjosti bo un filc rjave barve...
ka praute?
Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 2:23 pm

Na gumjastih tepihih od fičota piše Tigar Pirot Zastava 600D, vsaj tako je meni ostalo v spominu.
Nič se bat kakšne luknje zvrtat v vrata če ne boš imel ogledala za na rob, saj imaš par rezervnih vrat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 2:36 pm

nenene.. al tu niso jugoslovanski... al tu so italjanski:)
k uni naši so mel čist tko.. mau profila vn.. pa sam ravne črte po doužin.. ti majo pa mau več profila pa tut neke oblike so gor... ku rožce al neki tazga... bom slikau ob prilki Smile
pašejo pa ku original! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSre Jan 11, 2012 2:56 pm

To kar maš ti se je dalo kupit kot dodatna oprema.tudi v mojemu so bili taki na vrhu spodaj pa so Tigar Pirot.
Nazaj na vrh Go down
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimePon Jan 16, 2012 11:26 am

no... delno razdru unga za adele... drug tedn bo pa na boku pa še kar je dobrga stran pol pa sam na dinos:P



http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994/slike/zastava-750-le-85-letnik-za-dele/23004


se pa vid kaj ostane od sklopke, če na fičotu probavaš reli štart Very Happy
so vsi fedri na lamel popokal:P

Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
čriček

čriček


Število prispevkov : 24
Join date : 08/07/2011
Kraj : dolenjska

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSob Feb 11, 2012 4:40 am

no.. v dolgih zimskih večerih se marsikaj naredi Smile

mašina je že sestavlena+preizkušena------ laufa ko urca Smile

slike si lahko ogledate na moji strani

P.S.
če kdo rabi nov izpuh.. naj pove.. ga loh zrihtam za 23€.. Very Happy



Nazadnje urejal/a čriček Čet Mar 08, 2012 2:29 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
mitja850




Število prispevkov : 15
Join date : 09/02/2012

obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitimeSob Feb 11, 2012 4:57 am

čriček je napisal/a:
no.. v dolgih zimskih večerih se marsikaj naredi Smile

mašina je že sestavlena+preizkušena------ laufa ko urca Smile

slike si lahko ogledate na moji strani

P.S.
če kdo rabi nov izpuh.. naj pove.. ga loh zrihtam za okol 23€.. Very Happy


Če se da dobit za 850 motor bi se lahk zmenla? Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček   obnova fička 750 LE  oranžne barve:) by čriček I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
obnova fička 750 LE oranžne barve:) by čriček
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kje bi lahko našel originalno številko barve fička
» Obnova mojega fička Zastava 750-Reklc
» čriček z oranžnim fičkom:)
» Moja fička
» Cokli za fička

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Potek obnove-
Pojdi na: