Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tapiciranje podna

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
dkone

dkone


Število prispevkov : 73
Join date : 04/05/2010
Age : 35
Kraj : Krško

Tapiciranje podna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tapiciranje podna   Tapiciranje podna I_icon_minitimeSre Okt 12, 2011 2:59 am

Pozdravljeni!

Sem v fazni notranjosti, in na vrsti je tapiciranje podna. Zanima me kaj je dobro, dati komplet iz istega kosa, pa potem gumjasti tepihi, tako kot pri novejših avtih, ali uzamem iste mere kot stari kosi tapicirange?

Kje bi dobil material za poden?

Koliko m2 ima fičko poden?
Nazaj na vrh Go down
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

Tapiciranje podna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tapiciranje podna   Tapiciranje podna I_icon_minitimeSre Okt 12, 2011 9:12 am

Dobro je dati komplet iz enega kosa ampak tega sam ne boš naredil...se pa dobijo narejeni v črni in rdeči barvi, iz Nizozemske, stane okrog 150e, ne vem pa po koliko so v Italiji na sejmu...
Če boš sam delal, uporabi mere od starih kosov, eventualno lahko kje malo več materiala pustiš. Najprej pomeri star kos na avtu nato reži. Jaz sem material kupil v Merkurju, mislim da je standardna širina 2m, koliko ga boš porabil pa ne morem napovedat.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Tapiciranje podna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tapiciranje podna   Tapiciranje podna I_icon_minitimeSre Okt 12, 2011 1:36 pm

Tak poden ki je v celem kosu se tudi v italiji giblje okoli 150 EUR.. je pa vsekakor dobra varianta ampak dražja od druge ki si jo navedel ... da narediš sam po merih starega tepiha - vsekakor pa ohrani gumi tepihe originalne.

Veliko uspeha pri delu...
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Sponsored content





Tapiciranje podna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tapiciranje podna   Tapiciranje podna I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tapiciranje podna
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Potek obnove-
Pojdi na: