Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

čriček z oranžnim fičkom:)

Go down 
AvtorSporočilo
čriček

Število prispevkov : 24
Kraj : dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: čriček z oranžnim fičkom:)   Sob Jul 09, 2011 4:22 pm

Lep pozdrav vsem skupaj!Very Happy

Že od malega mi je bil fičo kot avto zelo všeč, zato sem si oblubil, da bo to moj prvi avto!
zaenkrat dobro kaže, saj sem ga pred parimi meseci našel(bol slučajno, saj sem kupoval motor, a mi je lastnik rekel češ da kaj mi bo motor če lahko mam avto in da ma on enga pocen..)Smile ni bilo treba dvakrat rečt! z očetom sva ga šla pogledat in v naslednjem tednu sva ga pripeljala domov. No.. zaradi mojega tečnanja se je to dokaj hitro zgodilo...Razz
takrat sem ga samo malo porihtal.. nastavil vžig, očistil razdelilc in platine in frgazr(pod plovčkom je bilo pouno vodnega kamna:S in zamenjal šlauf desne zadne gume. takrat sem naredil par kilometrov čez vas, malo okoli sosedov in ga parkiral v garažo. občutek je bil fenomenalen!Smile
od takrat naprej včasih malo brskam po forumu in zbiram informacije. predvsem se mi gre za rezervne dele, saj mi sama obnova ne bo povzročala prevelikih težav.

Obnove se bom lotil tam septembra-oktobra, saj prej ne bom imel časa zaradi dela na kmetiji. no.. saj tudi takrat poleg kmetije in šole najbrš ne bo pretirano frej cajta ampak bom že nekako, ker ga hočem spravit v stanje kot si ga zasluži do konca aprila, saj bom takrat star 18 let. Very Happy

aja, ups! se bi skor pozabil predstavit!Razz
Moje ime je drugače Jan. ne Janez, Janko, Jani in podobno kot mi marsikdo reče... ampak JAN!Smile
prihajam z dolenjske, Tam v sosednji vasi pod tisto lepo cerkvico z lipo Smile

no, dost pisanja!Razz
Kogar zanima naj si ogleda mojo stran na:
http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994

tam imate med slikami tudi mapo v kateri so slike mojga fičota:)
no.. lahko pogledate tudi ostale:D:P

dobrodošla mnenja, kritike, nasveti.. skratka karkoli:)

ps: če se moderatorju zdi, da sem rahlo zgrešil temo, naj prosim prestavi in ne zameri-se še navajam :S

Nazadnje urejal/a čriček Tor Nov 22, 2011 1:15 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.mojvideo.com/uporabnik/matica994
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: čriček z oranžnim fičkom:)   Ned Jul 10, 2011 1:14 am

Pozdravljen med nami Smile

Veliko sreče pri obnovi, dela nebo malo kot sem videl iz slik ampak bo potem na koncu veliko veselje se z njim peljat Very Happy

Obdrži oranžno barvo men se noro dopade Smile

Ko boš začel obnavljati pa le prilepi kakšno slikco da vidmo kako napreduješ.....
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

ObjavljaNaslov sporočila: Re: čriček z oranžnim fičkom:)   Ned Jul 17, 2011 2:41 pm

Pozdravljen in dobrodošel Cool
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Alfista147

Število prispevkov : 688
Kraj : Lokev

ObjavljaNaslov sporočila: Re: čriček z oranžnim fičkom:)   Pet Avg 12, 2011 1:27 pm

Pozdravljen! cheers
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

Število prispevkov : 443
Kraj : Dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: Re: čriček z oranžnim fičkom:)   Pet Avg 12, 2011 1:37 pm

aloha veljkom Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: čriček z oranžnim fičkom:)   

Nazaj na vrh Go down

čriček z oranžnim fičkom:)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1