Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Svetnik




Število prispevkov : 54
Join date : 22/12/2010
Age : 38
Kraj : obala

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeSob Maj 28, 2011 4:07 pm

Zelo bi bil hvaležen če bi mi kdo našel kako sliko kako pride prišravfana kljuka za prikolco na fičo kombija....namreč nimam ideje kam bi prišla montirana.....imam občutek da bo to skoraj mission imposible...sam res bi bil hvaležen če ima kdo kako sliko kako zgleda kljuka na kombiju!
Nazaj na vrh Go down
jaka

jaka


Število prispevkov : 267
Join date : 12/01/2009

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeSob Maj 28, 2011 11:43 pm

poklič koga, ki jih montira...če je kkšn starejš majstr bi ti znal pomagat...
Nazaj na vrh Go down
Svetnik




Število prispevkov : 54
Join date : 22/12/2010
Age : 38
Kraj : obala

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeNed Maj 29, 2011 1:58 am

Ja in kje bi dobil cifro kakega takega majstra? sunny
Nazaj na vrh Go down
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeNed Maj 29, 2011 4:20 am

Slike nimam, mislim pa da je najbolje da se naredi isto kot pri fičkotu, in sicer na vijaku ki drži zadnji odbijač (med distančnikom odbijača in zadnjo vezno steno) levo in desno, dva vijaka se pa prišravfa skozi tisti W pleh spodaj na sredi vezne stene (drugače mislim da je namenjen za oporo dvigalki). Vsaj tako je narejeno pri meni na fičotu, sem pa videl tudi kar nekaj kljuk ki so imele pritrditev le na obeh vijakih odbijača, in tudi take, ki so se privijačile poleg vijakov odbijača še na podvozje, kar se meni zdi nepotrebno.
Nazaj na vrh Go down
Svetnik




Število prispevkov : 54
Join date : 22/12/2010
Age : 38
Kraj : obala

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeNed Maj 29, 2011 12:04 pm

Hvala....prosil bi da poslikaš kako imaš na fičotu narejeno....se mi pa zdi osebno da bi bila tista dva vijaka od odbijača prešvoh...oz. da bi sam tista vijaka držala vso breme.....sej ne zdej da bom vlekel 2t...ampak lahki priklopnik do 750kg pa bi rad varno vlekel po cesti....občasno seveda....res me iz srca zanima kako je imel kombi kljuko montirano....se trudim najti kej po netu..sam brez uspeha!
Nazaj na vrh Go down
petrus

petrus


Število prispevkov : 68
Join date : 09/12/2009
Age : 34
Kraj : Novo mesto

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimePon Maj 30, 2011 2:17 pm

pozdravleni, a ni to to
http://www.prodajauto.com/detaljnije_rezervni_delovi.php?auto=195&m=polovni-rezervni-delovi-Zastava&cat=1

tko k pr fičkotu, kot ste že rekl na vezno za odbijač...
Nazaj na vrh Go down
Svetnik




Število prispevkov : 54
Join date : 22/12/2010
Age : 38
Kraj : obala

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimeTor Maj 31, 2011 3:24 am

Ta je za 101-ko Smile
Nazaj na vrh Go down
Svetnik




Število prispevkov : 54
Join date : 22/12/2010
Age : 38
Kraj : obala

FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitimePet Jun 03, 2011 11:42 am

Če kdo zrihta kljuko za kombiča dobi sixpack po želji Cool ....dvojni fadip bećej prtljažnik je že pripravljen na montažo....sam še kljuka pa bo pravi kombič po mojem okusu Cool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA   FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FIČO-KOMBIlVLEČNA KLJUKA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Lep pozdrav iz zasavja!
» Moj fičo 750
» fičo
» Obnova mojega fička Zastava 750-Reklc
» keri prizadetki

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostali starodobniki-
Pojdi na: