Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah

Go down 
AvtorSporočilo
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Sob Nov 27, 2010 12:10 pm

No včeraj sem se nekako dokopal do tele zadevice, motorček + menjalnik v prerezu, zadeva je bila v osnovni šoli Žalec in tudi jaz ko sem hodil tja v šolo smo pri tehničnem pouku občudovali tale motor..... sedaj pa sem imel takšno srečo po nekajkratnim pregovarjanjem sem odkupil ta motor in menjalnik da bo krasil delavnico ter mogoče kdaj kakšno razstavo .....

Seveda je bilo vse zanemarjeno zato je bilo potrebno vse razstavit sčistit, namazat itd...

No pa slike po končanem delu.....

Zadeva je narejena tako da se preko štarterja in seveda akomulatorja motor suče, da so lahko učenci občudovali delovanje .....

Sedaj morem naredit še nekako stojalo.... vendar to kasneje ...

lp Alen

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
jure.abarth

Število prispevkov : 443
Kraj : Dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Sob Nov 27, 2010 12:30 pm

BRAVO tako stvar je res lepo videti!! Sploh pa če pride v prave roke!!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Admin-ficofan
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Ned Nov 28, 2010 1:24 am

Ja res sem vesel da sem jo dobil... velikokrat sem že sam razmišljala da bi jo šel delat ampak je preveliko dela in stroškov .... zaenkrat sem jo samo očistil kdaj kasneje pa se jo mogoče lotim in razderem celo na novo pobarvam te rdeče linije itd.....

Nazaj na vrh Go down
gapih

Število prispevkov : 22
Kraj : Kamnik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Ned Nov 28, 2010 6:18 am

Tole je pa super zadeva!Bravo,bravo! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Pon Nov 29, 2010 10:33 am

Taprav ga je dobil v roke! Ponavadi take reči pristanejo na kosovnem odvozu.
Tudi na moji osnovni šoli smo imeli fičkov menjalnik razrezan...pa po spominu bi rekel da je bil črno prebarvan. Sedaj na faksu imamo pa (menda) od Golfa 3 mašino takole razrezano.

Alen, delavnica je že dovolj okrašena, v dnevno dobo ga postavi! Laughing Ali ga imej pa v sobi za budilko, da začne ob 6.30 verglat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Pon Nov 29, 2010 11:01 am

Ja če bi imel prostor v sobi bi bil sigurno tam tako pa še iščem mesto za njega ...... za budilko bi bil pa kr dober ja Very Happy

Ja teh mašin je bilo kar nekaj po šolah samo jih je večina jadrala na odpad Sad

Nazaj na vrh Go down
mustang289

Število prispevkov : 152

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    Čet Dec 23, 2010 12:45 pm

Bomba je tole. Jest bi ga tut u dnevno dal...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah    

Nazaj na vrh Go down

Predelan fičkov motor 750 in menjalnik za prikaz delovanja v šolah
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1