Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 P: INA delta 5 3l EMBALAŽA

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
triathlet




Število prispevkov : 6
Join date : 28/08/2010

P: INA delta 5 3l EMBALAŽA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: P: INA delta 5 3l EMBALAŽA   P: INA delta 5 3l EMBALAŽA I_icon_minitimeSre Okt 27, 2010 8:11 am

Če koga mogoče zanima, da bo imel v avtu poleg stare prve pomoči in stare avtokarte še kantico olja iz tega obdobja.

Cela, nepoškodovana, samo malo umazana. Vsebina kantice neznana.P: INA delta 5 3l EMBALAŽA 271020101389
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

P: INA delta 5 3l EMBALAŽA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: P: INA delta 5 3l EMBALAŽA   P: INA delta 5 3l EMBALAŽA I_icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:33 am

Ti pa si svetovni prvak, imaš 4 prispevke pa vsi se nanašajo na prodajo. Si mogoče zgrešil forum???

Za to imaš na voljo bolho, salamonov oglasnik.......
Nazaj na vrh Go down
triathlet




Število prispevkov : 6
Join date : 28/08/2010

P: INA delta 5 3l EMBALAŽA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: P: INA delta 5 3l EMBALAŽA   P: INA delta 5 3l EMBALAŽA I_icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:53 am

Mislim da ne... saj je to fičofan forum - forum ljubiteljev fička?

Lej, če te kej moti, mi lahko pošlješ PM in me tam pošlješ v PM! Najprej ponudim robo vam, ki se s tem ukvarjate. Če bi sam imel fička, bi tu sodeloval bolj aktivno, samo ker ga pač nimam, po pravici povedano forum izkoristim za prodajo delov za fičke - ker praznim 3 garaže, in ne, da bi opisoval svoje projekte, z vami debatiral in težil drugim. Za vas sem samo "trgovski potnik" Tisti, ki imajo kaj od tega, se ne pritožujejo... sploh pa, verjetno še jutri nalimam en oglas, potrm bom pa nehal, ker mi je robe zmanjkal! Tako, dragi jure, boš imel pred menoj mir.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





P: INA delta 5 3l EMBALAŽA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: P: INA delta 5 3l EMBALAŽA   P: INA delta 5 3l EMBALAŽA I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
P: INA delta 5 3l EMBALAŽA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Mali oglasi-
Pojdi na: