Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Mali auto, velika ljubav

Go down 
AvtorSporočilo
Cubro

Število prispevkov : 3

ObjavljaNaslov sporočila: Mali auto, velika ljubav   Pon Okt 18, 2010 11:18 am

Pozdrav svim ljubiteljima fica, onima koji ga imaju i onima koji ga nemaju, ali ga vole. Ja sam iz Kraljeva, zivim sad u Beogradu i zovu me Čubro (Čubrilović). Vozim ficu od 1967, kada je otac kupio prvog kontasa, pa sam zatim kupio svog, Sada vozim ficu 750 iz 1982. koga sam prisvojio od oca, jer je bolje odrzavan od mog, a on ga nije ni "cepao".
Aktivno sam ucestvovao na trkama na Beranovcu kao oficijelni spiker i mogu vam reci da su najinteresantnije bile trke "nacionalne klase". jer je tu pobedjivalo vozacko umece i srce.
Posto i moja cerka vozi ficu ovo je treca generacija u mojoj familiji koja vozi ficka.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
JaniV

Število prispevkov : 115

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Pon Okt 18, 2010 11:26 am

Dobro nam došao... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Tor Okt 19, 2010 11:46 am

Pozdravljen med nami Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
jure.abarth

Število prispevkov : 443
Kraj : Dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Tor Okt 19, 2010 2:39 pm

Dobrodošel!! cheers
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Število prispevkov : 688
Kraj : Lokev

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Tor Okt 19, 2010 2:56 pm

Pozdravljen!
Nazaj na vrh Go down
petrus

Število prispevkov : 68
Kraj : Novo mesto

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Sre Okt 20, 2010 2:43 am

lep pozdrav
Nazaj na vrh Go down
Ficofan2

Število prispevkov : 34
Kraj : Mezica

ObjavljaNaslov sporočila: Dobrodosao   Tor Nov 16, 2010 10:12 am

Sluzio sam vojsku u Cacku , tako da znam Kraljevo veoma dobro, nema sile koja ce razdvojit ljubav prema Fici ili kako vidis veze medju nama .
ma reci mi nesto drugo, dali su djelovi za ficu kod vas isto tako skupi?

puno pozdrava iz Koroske, ako znas gde je to Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cubro

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Sre Nov 17, 2010 4:12 am

Ficofan2 je napisal/a:
Sluzio sam vojsku u Cacku , tako da znam Kraljevo veoma dobro, nema sile koja ce razdvojit ljubav prema Fici ili kako vidis veze medju nama .
ma reci mi nesto drugo, dali su djelovi za ficu kod vas isto tako skupi?

puno pozdrava iz Koroske, ako znas gde je to Laughing

Zahvaljujem na pozdravima.
Rodjen sam u Cacku nekoliko dana posle Bore Corbe. Tek skoro sam otkrio da je ja mogu da pisem pesme u njegovom stilu i to kad sam iigrao preferans on-line sa njim.
Napisao sam pesmu o betlu u kojoj je on glavni lik. Pukao je od smeha.

Kad je u pitanju Koroska, da ti samo kazem da sam bio na Grintavecu jednom, i dva puta na Triglavu. Verovatno sam daleko ispred proseka u Sloveniji, sto se tice osvojenih vrhova u Sloveniji. Ne mislim na planinare, vec na kpl. stanovnike.

Kada su u pitanju delovi, mislim da nisu skupi i nemam nekog veikog iskustva jer sam imao mnogo delova kod oca.
Ovo je sajt gde mozes videti orijentaciono cene a mogu da pitam i neke druge prodavce ali mi moras reci konkretno sta te interesuje. http://avala.biz/modules/osC/index.php
Lep pozdrav.

Nazaj na vrh Go down
Ficofan2

Število prispevkov : 34
Kraj : Mezica

ObjavljaNaslov sporočila: Pozdrav    Čet Nov 18, 2010 5:57 am

Imas pravo i ja isto nisam bio na Triglavu, tako da me to jos ceka, sto se tice djelova jos cu se javit, posto mi sad predstoji operacija ahilove tetive i nemam glave zato, ali na leto ce to biti aktualno.
pozdrav i dobro vrjeme

Wink
Nazaj na vrh Go down
Cubro

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Čet Nov 18, 2010 8:43 am

Vec operisao Ahilovu tetivu, pukla dok sam igrao badminton. Nemas razloga da se plasis, jer kratko nakon operacije sve funkcionise normalno.
Lep pozdrav i srecno na operaciji
Nazaj na vrh Go down
drobni98

Število prispevkov : 50
Kraj : Črna na Koroškem

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   Čet Nov 18, 2010 10:35 am

Lep pozdrav Smile Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali auto, velika ljubav   

Nazaj na vrh Go down

Mali auto, velika ljubav
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1