Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Katere gume kupiti

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
BeliFico




Število prispevkov : 3
Join date : 26/09/2010

Katere gume kupiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Katere gume kupiti   Katere gume kupiti I_icon_minitimeNed Sep 26, 2010 7:37 am

Pozdravljeni!

Svojega fička bi obul v nove pnevmatike (že precej let ima iste, naknadno obnovljene) pa ne vem ali moram posebne kupiti, ali "navadne".

Na sedanjih piše mera 145 SR12 (o preseku nič.)

Če nabavim npr Trayal T-200 145/80 R12 74S bo v redu? V gume gre zračnica, če se ne motim?

Kje vi nabavljate gume?

Hvala, LP
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

Katere gume kupiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere gume kupiti   Katere gume kupiti I_icon_minitimeNed Sep 26, 2010 12:55 pm

BeliFico je napisal/a:
Pozdravljeni!

Svojega fička bi obul v nove pnevmatike (že precej let ima iste, naknadno obnovljene) pa ne vem ali moram posebne kupiti, ali "navadne".

Na sedanjih piše mera 145 SR12 (o preseku nič.)

Če nabavim npr Trayal T-200 145/80 R12 74S bo v redu? V gume gre zračnica, če se ne motim?

Kje vi nabavljate gume?

Hvala, LP


jaz osebno jih imam sava efectra 145-60 12R ,pomojem bi jih mogli imeti kjer prodajajo gume recimo (bartok v trebnjem )
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Katere gume kupiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere gume kupiti   Katere gume kupiti I_icon_minitimePon Sep 27, 2010 10:37 am

BeliFico je napisal/a:
Pozdravljeni!

Svojega fička bi obul v nove pnevmatike (že precej let ima iste, naknadno obnovljene) pa ne vem ali moram posebne kupiti, ali "navadne".

Na sedanjih piše mera 145 SR12 (o preseku nič.)

Če nabavim npr Trayal T-200 145/80 R12 74S bo v redu? V gume gre zračnica, če se ne motim?

Kje vi nabavljate gume?

Hvala, LP

Pozdrav!!!

Kot prvo prosim beri pravila foruma in se prvo predstavi, da vemo z kom komuniciramo..... hvala za razumevanje

Drugo jaz imam na fičku Fulda 145/80 R12 cena cca.25 eur/ kom dobiš pr vsakem boljšem vulkanizerju ....


lp Admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
BeliFico




Število prispevkov : 3
Join date : 26/09/2010

Katere gume kupiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere gume kupiti   Katere gume kupiti I_icon_minitimeSre Sep 29, 2010 11:43 am

Admin-ficofan je napisal/a:
Pozdrav!!!

Kot prvo prosim beri pravila foruma in se prvo predstavi, da vemo z kom komuniciramo..... hvala za razumevanje

Drugo jaz imam na fičku Fulda 145/80 R12 cena cca.25 eur/ kom dobiš pr vsakem boljšem vulkanizerju ....


lp Admin-ficofan

Se opravičujem, to pravilo sem res spregledal ker se je malenkost mudilo. Bom poskrbel za predstavitev, pa še sliko bom dal zraven (fičota seveda, ne svoje Very Happy ).

Torej sklepam iz odgovorov da so gume ki sem jih napisal primerne, hvala, LP
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Katere gume kupiti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere gume kupiti   Katere gume kupiti I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Katere gume kupiti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Gume sa bijelim prstenom
» Platišča+gume+obroči+radkape

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Potek obnove-
Pojdi na: