Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ljep pozdrav iz pule

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
fićo750




Število prispevkov : 2
Join date : 16/03/2009

ljep pozdrav iz pule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ljep pozdrav iz pule   ljep pozdrav iz pule I_icon_minitimePon Mar 16, 2009 3:12 pm

evo da se prestavim,ja sam zoran iz pule imam 35god,oženjen,dvoje dobre dijece,naravno da ne zaboravim i ženu da spomenem.
imao sam dva fića,ostao mi je jedan jer sam jednog prodao dobrom prijatelju(naravno zaslužio ga je),i sad sam, sretan vlasnik jedne bube.
počaščen sam da se mogu prestavit i registrirat na vaš forum i jako mi je drago da su nas kod vas stavili kao prijateljski forum i to sa srcem pozdravljam kao administrator istog foruma...


pozdrav fićo750
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

ljep pozdrav iz pule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ljep pozdrav iz pule   ljep pozdrav iz pule I_icon_minitimeTor Mar 17, 2009 2:43 am

Dobrodošel tudi ti želim da smo veliko v kontaktu in si pomagamo eden drugim, saj sta foruma narejena z istim namenom.


Iz Pule si, jaz z prijatelji hodim v Pulo na morje ker ma kolega tam vikend, pa se lahko kje dobima na kaki pjači in da vidim tvojga fička in bubo (hrošča)????


lp Admin-ficofan
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
fićo750




Število prispevkov : 2
Join date : 16/03/2009

ljep pozdrav iz pule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ljep pozdrav iz pule   ljep pozdrav iz pule I_icon_minitimeTor Mar 17, 2009 10:49 pm

Admin-ficofan je napisal/a:
Dobrodošel tudi ti želim da smo veliko v kontaktu in si pomagamo eden drugim, saj sta foruma narejena z istim namenom.


Iz Pule si, jaz z prijatelji hodim v Pulo na morje ker ma kolega tam vikend, pa se lahko kje dobima na kaki pjači in da vidim tvojga fička in bubo (hrošča)????


lp Admin-ficofan

svakako,čut čemo se.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ljep pozdrav iz pule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ljep pozdrav iz pule   ljep pozdrav iz pule I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ljep pozdrav iz pule
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» lep pozdrav!
» Pozdrav z Krasa
» Spoznajmo se
» Kranjski fičko!
» Lep pozdrav!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Spoznajmo se-
Pojdi na: