Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

"Spet" Problem

Go down 
AvtorSporočilo
zmigi

Število prispevkov : 41
Kraj : IZOLA

ObjavljaNaslov sporočila: "Spet" Problem   Čet Sep 16, 2010 1:22 pm

Pozdravljeni
Evo po točnem letu dni delovanja brez problemov in vesele vožnje s fičkom (vse skupi sem naredil nekje 600km), avto je obstal v garaži in noče vn Smile. Pred enim tednom je vse lepo delovalo zdej pa ko sem prišel domov in da ujamem še malo lepega vremena, avto noče vžgat......avto samo "vergla" in skoraj da bi vžgal ampak zaman. Zamenjal sem nove platine, kondenzator očistil svečke in iskro lepo meče. karburator sem tudi popihal pa spet noče, benzin ima dotok ker svečke so mokre. Zdej pa čakam na jutršnji dan,da se mi akumulator napolne ker sem ga spraznil do nule...Smile.
Kaj mi svetujete....Smile
LP
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: "Spet" Problem   Čet Sep 16, 2010 1:37 pm

Hm............. če je iskra in mokre sveče bi moglo užgat ....... drugače poglej če imaš prav nastavljen frtajler (predvžig)..... drugega pa nebi vedu.....
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
zmigi

Število prispevkov : 41
Kraj : IZOLA

ObjavljaNaslov sporočila: Re: "Spet" Problem   Čet Sep 16, 2010 1:43 pm

Ftrajler nisem nič premikal.....pa to se mi zdi čudno ker pred desetimi dnevi je kresnu sprve tako tudi prej pozimi in poleti.......zdej pa kr naenkrat noče......Smile, bom še ju3 probal zamenjat karburator pa bomo vidli......sporočim če bom rešu.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: "Spet" Problem   

Nazaj na vrh Go down

"Spet" Problem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1