Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Zastava Baggy TS Letnik 1982

Go down 
AvtorSporočilo
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Sre Sep 15, 2010 2:43 pm

Kupu danes ....... laufa kr vredi .... gre k šus Very Happy

Malo ga bo treba porihtat za prvo silo Very Happy

Več slik ko ga očistim in ko kaj popravim Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
JaniV

Število prispevkov : 115

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Sre Sep 15, 2010 3:53 pm

Super stvarca..
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
point

Število prispevkov : 55
Kraj : Sežana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Čet Sep 16, 2010 8:15 am

He,he luštn.
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Število prispevkov : 688
Kraj : Lokev

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Čet Sep 16, 2010 12:31 pm

Lepo lepo sam se pa nisi prej nič pohvalu! pale
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Čet Sep 16, 2010 1:30 pm

Po pravici povedano imam zadnji teden toliko stvari v glavi da se nisem niti spomnu ...... juter grem malo v delavnico da ga mal spucam pa kaj poštimam in pol dam kakšne slike .....

Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

Število prispevkov : 443
Kraj : Dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Čet Sep 16, 2010 2:06 pm

FOUŠ Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
MrMini

Število prispevkov : 42
Kraj : Polhov Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Pet Sep 17, 2010 12:31 am

Odličen avto! Twisted Evil Končno se mi je en pridružil.

Kje si ga kupil?

Je pa zanimivo to, da je iste oblike kot moj, le sprednji konec "odbijač" imaš od oblike sport, pravtako tudi notranjost. Moja notranjost je precej drugačna, zato nevem če ti bo kaj pomagala.

Levo od volana se ne vidi, je še gumbek za vodo za brisalce in pa 2 lučki za žmigavce.

Kje imaš posodo za gorivo, spredaj, ali zadaj pri motorju? Sporti so imeli spredaj, vsi ostali zadaj! Jaz imam zadaj.

Imaš pa dober način tapeciranja originalnih sedežev. Je streha snemljiva?

Ti pa precej zavidam feltne. Jaz jih iščem že dolgo, a jih vedno najdem takrat, ko ni denarja pri roki.
No ja, enkrat bo že prišel čas za njih.

Spomladi ju morava kdaj skupaj postaviti in kakšno slikco narediti!!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.miniforum.si
Admin-ficofan
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Pet Sep 17, 2010 2:19 am

Ojla

Kupil sem ga od enega kolega od očeta, ga je imel že dolgo vendar nikoli ni bil naprodaj .....

Ja vidim da imaš čisto drugačno armaturko ..... rezervar ma spredaj kot fičko .... bom dal kakšno sliko danes ga grem malo šraufat.... Very Happy

Streha je snemljiva in naj bi bila original ..... popravici povedano o tem avto ne vem prav nič... kje so jih delal koliko naredil kakšne variante so bile kakšne spremembe tako da če kaj veš bo dobrodošlo da zvem.....

Tapicirunga sedež ni original je pa dobro narejena bom dal danes več slik ko ga očistim itd...

Kar se tiče felg mi pa po pravici povedano sploh niso všeč Sad a so to bile original ali pol dodatno gor???? So pa gor gume 175/70 R13

Kakšne imaš pa ti gor???

Ja pa volan mislim da ni taprav je od yuga ali 101-ka bom dal gor neki takega kot imaš ti ....

LP ALen

Nazaj na vrh Go down
MrMini

Število prispevkov : 42
Kraj : Polhov Gradec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Pet Sep 17, 2010 4:07 am

Dobro ga poslikaj, pa se bo točno videlo kater model je. Moj je bil začetnik, potem pa so nadaljevali s tem katerega mislim da imaš ti. Vsaj glede nato, kakšno imaš armaturo in kje imaš rezervoar. Glede na prvo sliko (bleščanje sonca), se ne vidi dobro kakšen je narejen pokrov motorja.

Te buggye je izdeloval Kompas Yugoslavija. Njihov namen je bil za izposojo turistom za vožnjo po otokih.
Prvi modeli so imeli motor 750, drugi modeli pa 850.
Razlika med enim in drugim modelom je:
- oblika odbijačev (tvoj je ven potegnjen moj ne)
- armatura,
- rezervno kolo (pri mojem je spredaj pod pokrovom, pri tvojem zadaj zunaj)
- sama plastika pokrov motorja in zadaj je nekoliko dodana, kot nekakšna "bula" na pokrovu motorja.
- rezervoar (pri tvojem je spredaj, pri mojem zadaj
...

Sigurno bi se našla še kakšna sprememba, a se je trenutno ne spomnim.

Strehe ni bilo pri nobeni izvedbi. Volan je originalen od yugota. Jaz sem tega že dobil poleg in je tak ostal. Retro športen volan mu bolj paše. Platišča so bila original 12 colska, a sem jih dal spremeniti, tako da smo jih za colo povečali in razširili (sem delal A test za njih). Gume imam gor: 175/70 R13 tako kot ti.
Če boš feltne prodajal, sem interesent za kupt jih.

S katerega konca si ga pa kupil, ker za tega nisem vedel. Koliko si dal zanj, da sploh vidim koliko so sedaj vredni ti lepotci. Lahko tudi na PM poveš.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.miniforum.si
jure.abarth

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Pet Sep 17, 2010 12:25 pm

Ta dolničarjeva platišča ki jih ima Alen so originalna, prav tako je originalna (zasilna) streha. So pa bila ta vozila delana v Avtomontaži (Ljubljana) po naročilu Kompas Hertz Jugoslavija. Originalna barva je rumena (vsi) in po "pragu" je imel črno črto na kateri je bil pri zadnjem kolesu napis TS.
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Sob Sep 18, 2010 8:40 am

No v dveh dneh sem malo napredoval .... seveda veliko čiščenja, igranja z elektriko, popravilo bremz ...itd....

Celega sm spoliral malo boljše je kot je blo Very Happy

Glede platišč bi jih prodal .... koliko so pa vredne???

Avto sem kupil blizu mene, lastnika pozna oče sta dobra prijatelja.....

Nekaj slik :

lp
Nazaj na vrh Go down
scelest1

Število prispevkov : 76
Kraj : zagorje ob savi

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Sob Sep 18, 2010 10:05 am

kupim platišča..samo nevem kako bi pasale na mojega fiata. Okvirna cena?
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Sob Sep 18, 2010 1:13 pm

Nazaj na vrh Go down
Ficofan2

Število prispevkov : 34
Kraj : Mezica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   Pet Nov 12, 2010 1:05 pm

ej, zadnjic sem ga videl samo pod plahto, super avto in sem kar malo favsen pale
upam da ga bom videl tudi v zivo, pa kaka voznja z njim bi mi tudi bila vsec, seveda kot sovoznil bounce
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zastava Baggy TS Letnik 1982   

Nazaj na vrh Go down

Zastava Baggy TS Letnik 1982
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1