Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Olje

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
dkone

dkone


Število prispevkov : 73
Join date : 04/05/2010
Age : 35
Kraj : Krško

Olje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Olje   Olje I_icon_minitimePon Avg 23, 2010 4:17 am

Zanima me kakšno olje je potreo uporabiti za v menjalnik? predvsem me zanima sintetika,ter koliko ga je potrebno.

Zanima me tudi koliko ga gre v motor?


Offtopic:
Zakaj ne dela več www.fico.si ? Tam je bila service manual za fičkota ,ter mnogo drugih uporabnih stvari.
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

Olje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Olje   Olje I_icon_minitimeSre Avg 25, 2010 2:36 pm

dkone je napisal/a:
Zanima me kakšno olje je potreo uporabiti za v menjalnik? predvsem me zanima sintetika,ter koliko ga je potrebno.

Zanima me tudi koliko ga gre v motor?


Offtopic:
Zakaj ne dela več www.fico.si ? Tam je bila service manual za fičkota ,ter mnogo drugih uporabnih stvari.


za menjalnike uporabi hipinol 90 ali pa 85 v menjalnik za gre točno 1.5 litra z tem oljem se maze diferencial in zobniki.... če ni bil zamenjan dolgo časa ga operi znotraj to pa naredis tako da natočis 1.5 litra bencina u menjalnik pa se pelji kasnih 100 metrov in ga izpusti potem pa z kompresorjem zpihaj menjalnik skozi lukne pa malo pačakaj da bencin izhlapi potem natoči olje....tako sem jez naredil in zadeva deluje normalno ...v sam motor mislim da gre 3 litre olja ...za vsak slučaj poglej na šipko za olje nivo ola ,naj se nahaja pod max......to je vsa umetnos
veliko sreče pri delu ...ajde scratch
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Olje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Olje   Olje I_icon_minitimeSre Avg 25, 2010 11:20 pm

No trunkelj ti je super obrazložil kako in kaj Very Happy...... jst ti bom pa odgovoril na drugo vprašanje


Zakaj ne deluje fico.si....... ti tudi jaz ne znam povedati ker nisem glih v najlepših odnosih z lastnikom ...... možno je da obnavlja stran ali pa je opustil zadevo......

Kateri manual rabiš jaz imam veliko knjig lahko se zmenimo za kakšno kopijo samo nebo kr čez noč ,ker kopiranje pokuri veliko časa......

http://www.ficofan.com/fico-knjiznica

Nekaj knjigic imam pa tud v pdf formatu.....


lp ALen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
dkone

dkone


Število prispevkov : 73
Join date : 04/05/2010
Age : 35
Kraj : Krško

Olje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Olje   Olje I_icon_minitimeČet Avg 26, 2010 2:26 am

Trunkelj hvala za infromacijo.


Alen, rabil bi tisti katalo(kopijo), pomoč pri sestavi, saj sem nekaj stvari pozabil kje kaj pride. Bi se dalo dobiti kopija?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Olje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Olje   Olje I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Olje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Predelave-
Pojdi na: