Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Še ena Specialka v moji garaži!!!!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

Še ena Specialka v moji garaži!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Še ena Specialka v moji garaži!!!!   Še ena Specialka v moji garaži!!!! I_icon_minitimeSob Feb 07, 2009 12:16 pm

tukaj so slike še enega mojega novega člana, je letnik 79 ista kot prva le da ima ta rjavo notranjost druga pa sivo.. cheers
http://jureabarth.shrani.si/?ta+2-+SPECIAL
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Še ena Specialka v moji garaži!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še ena Specialka v moji garaži!!!!   Še ena Specialka v moji garaži!!!! I_icon_minitimeNed Feb 08, 2009 11:39 am

super zgleda pa še vse te knjigice vse original to velik pomeni. Smile čestitke ua nakup boš imel obe specialke ali boš obdržal samo eno???


lp Alen
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
jure.abarth

jure.abarth


Število prispevkov : 443
Join date : 14/01/2009
Kraj : Dolenjska

Še ena Specialka v moji garaži!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še ena Specialka v moji garaži!!!!   Še ena Specialka v moji garaži!!!! I_icon_minitimeNed Feb 08, 2009 2:57 pm

za enkrat kot kaže ni nobene potrebe po prodaji kateregakoli vozila iz moje garaže.... Drugač je pa 101 ful zdrava edin mal je potolčena (blatnik, vrata...), vendar pa so to malenkosti. In mislim da bo letos šla z mano na morje. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Še ena Specialka v moji garaži!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Še ena Specialka v moji garaži!!!!   Še ena Specialka v moji garaži!!!! I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Še ena Specialka v moji garaži!!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» V moji bližini...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Ostali starodobniki-
Pojdi na: