Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

tiho, tiho čas beži.....

Go down 
AvtorSporočilo
jure.abarth

Število prispevkov : 443
Kraj : Dolenjska

ObjavljaNaslov sporočila: tiho, tiho čas beži.....   Tor Jan 19, 2010 1:36 pm

No in tukaj ješe ena revca nahaja se nad Ankaranom in je serije L ...
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Starie
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   Pon Dec 13, 2010 11:28 am

Je še vedno tam? Kje točno nad ankaranom...

V Kromberku pri Novi Gorici je tudi ena Luxica, kompletna, zelo malo rjasta, vendar pa fajn obšisana in pritljažnik nabasan z rezervnimi deli. Sem vprašal lastnika, če bi lahko nekaj delov odmontiral, oz. vzel celo in povedal sem da sem pripravljen plačat; on pa: ni naprodaj! No 2 malenkosti za spominek sta vseeno zmanjkali. Evil or Very Mad scratch

V Goriških Brdih sta bili pred časom ena Confortka in ena navadna z okroglimi lučmi.

Na odpadu v Ajdovščini, cca 2 leti nazaj rumena mediteranka 1100, slike so nastale po zaplenu (sedaj bi zaplenil še mnogo več...) I love you

101 Confort nad Lokavcem (vas pri Ajdovščini)
večkrat sem jo šel gledat, ko sem se pa opogumil, da bi vprašal lastnike za dele, je ni bilo več -> reciklaža (avgust 2007).

En fičo je bil pa na enem travniku v Črničah, svetlo modre barve, na njemu ni bilo čisto nič uporabnega. Ni ga več že 2 leti.

In še ena vzpodbudnejša za konec, množenje Fiatov 500 in Zastav 750
Nazaj na vrh Go down
850

Število prispevkov : 171
Kraj : LJ

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   Pon Dec 13, 2010 2:38 pm

Vse pohvale Starie, zelo lepa zbirka slik. S tistega fička bi se pa dal še nekaj dol pobrat kakor jaz vidim! Laughing
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   Pon Dec 13, 2010 2:50 pm

Ja upam da si z mediterana vsaj zelena stekla dol pobral!!
Nazaj na vrh Go down
Starie
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   Tor Dec 14, 2010 12:19 pm

Nisem, žal. Mi niti na misel ni prišlo, bom pa vedel za drugič, če bo še sreča oz. nesreča da bo na odpadu kaj takega Smile Žal mi je predvsem za vplinjač, razdelilnik vžiga, in podrobnosti na motorju. Takšne stvari rade pridejo prav.

A ima mediteranka zelena in tudi tonirana stekla??
Nazaj na vrh Go down
jure.abarth

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   Tor Dec 14, 2010 12:56 pm

Ja samo mediteran ima tonirana (na zeleno) stekla, pa veš še nekaj novega o 101 hehe.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: tiho, tiho čas beži.....   

Nazaj na vrh Go down

tiho, tiho čas beži.....
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1