Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 peskanje ali nepeskanje?

Go down 
+2
petrus
tilko
6 posters
AvtorSporočilo
tilko

tilko


Število prispevkov : 29
Join date : 17/12/2009
Age : 39
Kraj : Litija

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:25 pm

Lep pozdrav imam veeeelik problem.Kako hudirja naj odstranim rjo.nekateri mi pravijo naj školko nesem peskat spet drugi naj je ne ker se pleh zna skrivit spet drugi pravijo da opstaja neka tekočina za odstranjevanje rje.Kaj hudirja naj naredim
[url=peskanje ali nepeskanje? Qjj6kdgkpwp5cp57i3bp_thumb]rja spredaj[/url]
Nazaj na vrh Go down
petrus

petrus


Število prispevkov : 68
Join date : 09/12/2009
Age : 34
Kraj : Novo mesto

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:33 pm

Zdravo
Tekočini se reče ferosan
http://blazstupar.files.wordpress.com/2009/03/22032009001.jpg

Za kater način se boš odločil je pa tvoja odločitev.
jaz ga bom uporabil
Nazaj na vrh Go down
tilko

tilko


Število prispevkov : 29
Join date : 17/12/2009
Age : 39
Kraj : Litija

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:34 pm

hvala ti 100krat bom probal!!!
Nazaj na vrh Go down
petrus

petrus


Število prispevkov : 68
Join date : 09/12/2009
Age : 34
Kraj : Novo mesto

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 1:01 pm

Malenkost, zato smo tuki da si pomagamo
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 1:16 pm

peskanje je najbolši način za odstranjevanje rje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
če maš možnost ga pelji peskat!!PRIPOROČAM!!
lahko si pogledaš moje slike pa boš videl kako zgleda

peskaš pa samo kar je rjasto!NE peskat zdravih pa velikih površin!!
Velike površine kot so streha, vrata se pri peskanju zvijejo!
Nazaj na vrh Go down
žerouc

žerouc


Število prispevkov : 38
Join date : 29/01/2009

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 3:37 am

Jst tud tko mislim!

Moj gre v kratkem na peskanje, se mi zdi edina pot, da je narejeno tko k je treba, čeprav stane bistveno več kot kakšen liter ferosana.
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rja   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeNed Jan 17, 2010 11:01 am

....lep pozdrav da ti malo priskočim na pomoč glede orstranjevana rje no pa poglejmo....
peskanje ali nepeskanje? Fotografija0001t

desni je mnogo boljši za odstranjevanje rje ko se posuši postane violični in ze osnovno zaščiti kovino kot naprimer ferosan ko pusti kovino srovo ko se posuši....pa da ne pozabim ko namažes mora bito plocevina suha pa ko namažeš pločevino mora biti okolica ogravana najbolje bo če to storiš kje v garaži na toplem ker drugače ne bo odstranil rje kot bi moral
peskanje ali nepeskanje? Fotografija0003t
peskanje ali nepeskanje? Fotografija0002
druga rešitev je drat pirčna za na kotno brusilko za bolj globinsko čiščenje ....ta ki ima zlate nitke je bolj mehka in pličevino bolj spolira druga z tršimi nitkami je za bolj globinsko odstranitev rje....predlagam da uzameš to z zlatimi nitkami prvo odstarani rjo površinsko ki zraven še polira pločevino potem uzameš ferosan ali ono drugo in bo spet ko novi. Pa veselo na delo jocolor
Nazaj na vrh Go down
tilko

tilko


Število prispevkov : 29
Join date : 17/12/2009
Age : 39
Kraj : Litija

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeNed Jan 17, 2010 11:46 am

100 krat hvala za nasvete!!!!!Izredno cenim vašo pomoč
Nazaj na vrh Go down
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pozdrav   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeNed Jan 17, 2010 12:26 pm

....ni problema zato smo tuki da si pomagamo....pa srečno jocolor
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeSob Jan 23, 2010 7:53 am

Tilko pa dodaj kako sliko obnove, da se vidi kako napreduješ!!! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
tilko

tilko


Število prispevkov : 29
Join date : 17/12/2009
Age : 39
Kraj : Litija

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Jan 25, 2010 2:24 am

ja slike bodo seveda!zdej ravno podn nov notr dajem in se učim švasat Very Happy upam da mi bo ratal pa da mi nebo makina zagorela!!!počas se stvar premika!!
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Jan 25, 2010 2:59 pm

To pa le pazi da neboš mel požara Very Happy pa kr počas pa v miru naj se ti ne mudi....
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
trunkelj

trunkelj


Število prispevkov : 175
Join date : 03/09/2009
Age : 34
Kraj : zaboršt

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: varjenje   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Jan 25, 2010 3:14 pm

pa ne pozabi maske za vajenje ker drugače te bodo pekle oči jaz sem si kupil prosto jo nataknem na glavo pa se mi sama zatemni ko začnem švasat pa po moznosti ima nastavljivo zatemnitev šipice....je zelo vredu ker imas roko fraj in z njo lahko kaj držiš poleg varjenja Smile
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Jan 25, 2010 4:06 pm

Lepo lepo ti se kr nauči varit pa lepo počasi, da bo lepo narejeno!
Nazaj na vrh Go down
tilko

tilko


Število prispevkov : 29
Join date : 17/12/2009
Age : 39
Kraj : Litija

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeTor Jan 26, 2010 4:43 am

Sm mel sam očala pa me je tok opekl kot da bi bil cel teden na smučanju Very Happy Very Happy lol!
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimeSre Jan 27, 2010 2:51 pm

Ja tudi mene je opeklo ko sm varil mojga fička, pol pa sem se še olupil kot kača! Neutral
Nazaj na vrh Go down
žerouc

žerouc


Število prispevkov : 38
Join date : 29/01/2009

peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitimePon Mar 01, 2010 4:28 pm

Prejšni teden sem kupil pištolo za peskanje v Merkurju. Nisem vedel ali bo kaj od nje ali pa ne, samo sem si rekel da 16€ tudi ni takšna cena, tudi če bi bil zgrešen nakup. Doma sem jo poizkusil (ker nisem imel kremenčevega peska, sem vanjo dal kar belo sipo) in glej ga zlomka: deluje!!! Nebi sicer speskal celega avta z njo, vendar za kakšne malenkosti...

Bom dodal slike!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





peskanje ali nepeskanje? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: peskanje ali nepeskanje?   peskanje ali nepeskanje? I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
peskanje ali nepeskanje?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Peskanje...
» Peskanje UGODNO!!!
» Peskanje Fičkota = 6ur = 380 Evrov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Potek obnove-
Pojdi na: