Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Evo še mojega...

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimePon Avg 10, 2009 1:44 am

Takole, po dveh-treh letih iskanja sem ga našel lani avgusta Smile

Moj fičko je letnik 1985, tip 750le. Prejšnji lastnik je že menjal spodnji del (podni, obrobe, pragovi) in ga tudi do šip prebarval.
Ko sem ga kupil, sem pomenjal nujne zadeve, kot so ležaji, gume, filtri, avspuh itd. Ima nekaj lepotnih napak, tudi rja se hoče malo kazat, ampak se borim proti njej z vsemi sredstvi No Od ne preblizu pa zgleda še vedno lep.

Notranjost je trenutno začasno urejena z malimi izdatki in precej dela.

Letos bo kot zgleda še služil kot "party mobil", ker financ minister usmerja finance drugam. Ko bo stanovanje poštimano, pa bo upam da napočil čas za temeljito obnovo.

Par slikic:[img]Evo še mojega... Slika-034[/img][img]Evo še mojega... Slika-035[/img][img]Evo še mojega... Slika-037[/img][img]Evo še mojega... Slika-033[/img]
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeTor Avg 11, 2009 1:56 am

Pozdravljen najed!

tvojega fička že poznam!videl sem ga na nekem forumu se mi zdi da na starodobniku?
tebe osebno še ne poznam si mi pa poslal delavniško knjigo na cd-ju se me morda še spomneš? ko bo financ minister preusmiril denar na fičkota bo res pravi lepotec kot naši Very Happy Če boš potreboval kak nasvet pri obnovi nas lahko kar brez problema vprašaš!

lp.Alfista147
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeTor Avg 11, 2009 5:02 am

Ojla

Lep fičko iz zadnje serije:)

Notranjost imaš zelo lepo obnovlejno in tud stilsko usklajeno z barvo vozila ... Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeTor Avg 11, 2009 5:28 am

@alfista147

Se mi je zdelo, da poznam nick. Ja res sem poslal knjigo, imam pa fička tudi na starodobniku.
Upam, da mi uspe v nedeljo, ko je že v mojem kraju srečanje. Bi blo fajn, da se spoznamo.
Nazaj na vrh Go down
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 12:26 am

Novost pri meni - fičko je včeraj uspel priti čez tehničnega, registriran je do septembra 2010. king
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 4:07 am

najed je napisal/a:
Novost pri meni - fičko je včeraj uspel priti čez tehničnega, registriran je do septembra 2010. king

Super zdaj pa hitro na kak izlet dokler je še lepo vreme Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 2:20 pm

Ja super! cheers zdej pa gas in dolge luči! tongue
Nazaj na vrh Go down
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 12:28 am

Izlet je že bil včeraj, malo po Bledu in Pokljuki Wink

Gas pa dolge luči pa še ne gre, ker mi ena dolga ne dela...
Nazaj na vrh Go down
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 3:32 pm

Z žalostjo v srcu in težkimi prsti objavljam, da se danes poslavljam od mojega rumenega fička... Slava mu!
Danes je bil sklenjen dogovor, jutri gre od hiše. V Kranj.
Spomladi ga nadomesti Daimler, zatem če bo sreča mila, fiček z vrati na "dober dan", "za kure lovit" itd. Sam še lastnika prepričam, pa bo....
Nazaj na vrh Go down
Alfista147

Alfista147


Število prispevkov : 688
Join date : 24/03/2009
Age : 42
Kraj : Lokev

Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 3:37 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Evo še mojega... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evo še mojega...   Evo še mojega... I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Evo še mojega...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Obnova mojega Z750
» Obnova mojega fička Zastava 750-Reklc
» Fičko mojega dedija slike so iz leta 1963
» Nekaj obljubljenih slik mojega konjicka/Bom poizkusil, upam da mi uspe

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Fičko :: Predstavitev vaših fičkov-
Pojdi na: