Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov

KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Problem??!! :p

Go down 
AvtorSporočilo
colD000

Število prispevkov : 60

ObjavljaNaslov sporočila: Problem??!! :p   Tor Jan 20, 2009 9:46 am

Pri mojem fičeki je tako... Ne vem kam naj grem da bi mi izboljšali motor in ga popravili ker mi olje teče.... Gre se za to, da sem že menjal tesnila, ampak olje še vedno teče...
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
colD000

ObjavljaNaslov sporočila: Hey!   Tor Jan 20, 2009 10:02 am

Ok... še nekaj mam za vprašat! kazalec za bencin se mi ne premika in ne vem kaj morem kupiz oz. kje... pa če ma kdo kakšne zvočnike v fičeki mi naj pove kakšne naj kupim da bo se dobro slišalo (zaradi motorja) hehe :p hvala v naprej
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin

Število prispevkov : 1138
Kraj : Žalec

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Problem??!! :p   Tor Jan 20, 2009 10:31 am

lp

Odgovor na vprašanje:

če ugotoviš kje ti teče olje ti lahko pomagam (pri karterju, semeringi glavne gredi......)

Glede kazalca nivoja bencina najprej poglej na rezervoar, kjer je plovec na njega sta priklopljeni dve žici poglej če so dobro pritrjene ter uzemi ven števec in prav tako poglej če je žica dobro pritrjena v kazalnik nivoja, če to vse je potem je najverjetneje hin plovec z mehanizmom in boš moral kupiti drugega oz. novega.

Če je to krivo lahko pri meni dobiš novega ali rabljenega(delujočega).

Z zvočnikim pa je tako, da izogibaj se zvočnikim in radijim novejše izvedbe, ker boš imel probleme z akomulatorjem razen če imaš v motorju vgrajen alternator in ne dinamo.

Če rabiš star radio za v fička z zvočnikom se lahko zmenima imam nekaj doma če ti bo všeč.

lp
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ficofan.com
colD000

ObjavljaNaslov sporočila: ...   Tor Jan 20, 2009 12:46 pm

Lepa hvala Very Happy Zdaj ta teden boma s fotrom pelala fičeka k avtomehaniku da vse pregleda kaj treba novega, pa pol sporočim... za naprej vem da boma rabla nova tesnila za šipe ker ko pada dež preveč vode noter priteče :p Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Problem??!! :p   

Nazaj na vrh Go down

Problem??!! :p
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1